کد خبر 106145

طبق گزارش کوین‌تلگراف ارز بازار دوج‌کوین ارز دیجیتالی که این روزها به واژه همگانی در بین اقشار مختلف مردم تبدیل شده است در یک روز 12 میلیارد دلار افزایش یافت.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از کوین تلگراف، طی 12 ساعت گذشته ارزش بازار ارز دیجیتال «دوج کوین» در زنجیره بلاک‌چین بیش از 12 میلیارد دلار افزایش یافت که این میزان رشد در تنها یک روز بی‌سابقه محسوب می‌شود.

در مقام مقایسه این میزان ترانسفر دوج کوین در زنجیره بلاک‌چین می‌توان به این نکته قابل تأمل اشاره کرد که در روز گذشته تنها 6 میلیارد «اتر» وارد زنجیره بلاک‌چین شده است. این در حالی است که ایتریوم بعد از بیت‌کوین محبوب‌ترین رمز ارز سرمایه‌گذاران این حوزه بوده است و بعد از بیت‌کوین دارای بیشترین ارزش بازار است.

تا پیش از فراخوان سرمایه‌گذاران خرد در شبکه اجتماعی «ردیت» برای خرید دوج‌کوین و نیز قبل از توئیت ایلان ماسک ارزش این ارز تنها یک سنت بود اما بعد از این دو رویداد در یک هفته گذشته با رشد 400 درصدی به 30 سنت رسیده است.

همچنین طبق گزارشی که وبسایت Skew.com منتشر کرده در یک هفته گذشته تعداد کابران دوج کوین از صدها نفر به هزاران نفر افزایش پیدا کرده و این حجم از ورود نقدینگی باعث رشد قیمتی این رمز ارز شده است.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها