کد خبر 105579

طبق گزارش انجمن نفت آمریکا ذخایر نفت آمریکا در هفته منتهی به اول آوریل با کاهش 2 میلیون و 600 هزار بشکه‌ای مواجه شده است.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد، انجمن نفت آمریکا در گزارشی میزان ذخایر نفت کشور در یک هفته گذشته را اعلام کرد که طبق گزارش منتشر شده میزان ذخایر نفت در ایالات متحده افت 2 میلیون و 600 هزار بشکه‌ای را ثبت کرد.

کاهش میزان ذخایر نفت در حالی است که برعکس محصولات و مشتقات نفتی با افزایش ذخایر روبرو شده‌اند و همین امر دلیلی بر این است که افزایش تقاضا برای نفت به بازه زمانی بیشتری نیاز است.

نفت وست تگزاس اینترمدییت آمریکا در معاملات امروز بازار آسیا با رشد 0/3 درصدی به هر بشکه 59 دلار رسیده است. نفت برنت دریای شمال نیز با افزایش 0/4 درصدی به هر بشکه 63 دلار رسیده است و رشد اندکی را در معاملات امروز آسیا تجربه کرده است.

انجمن نفت آمریکا در گزارش خود اعلام کرد ذخایر نفت آمریکا در هفته منتهی به اول آوریل افت 2 میلیون و 600 هزار بشکه‌ای داشته  و این در حالی است که هفته قبل از آن ذخایر نفت افزایش 3 میلیون و 900 هزار بشکه‌ای داشته است.

در گزارش انجمن نفت آمریکا آمده است که ذخایر بنزین در ایالات متحده افزایش 4.5 میلیون بشکه‌ای داشته و سایر مشتقات نفتی رشد 2 میلیون و 800 هزار بشکه‌ای داشته است.

امروز قرار است وزارت انرژی آمریکا نیز میزان ذخایر نفت ایالات متحده را منتشر کند. طبق برآوردهای اولیه میزان ذخایر نفت افت 1 میلیون و 440 هزار بشکه‌ای خواهد داشت.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها