کد خبر 104440

بیت‌کوین با ثبت رشد 3.3 درصدی در معاملات روز سه‌شنبه، نشان داده است که آمادگی عبور دوباره از مرز قیمتی 58 هزار دلاری را دارد.

به گزارش بااقتصاد، به نقل از رویترز، ارزش بیت کوین در روز سه شنبه برای پنجمین روز پیاپی افزایش یافت و حالا فاصله چندانی با رکورد بالاترین قیمت خود که در ماه گذشته میلادی به آن دست یافته بود ندارد.

ارزش بیت کوین ۳.۳ درصد افزایش یافته و به ۵۴۲۰۶ دلار رسیده است و به سمت رکورد ۵۸۳۵۴.۱۴ دلاری که در فوریه ۲۰۲۱ ثبت کرده بود پیش می‌رود.

ارزش این ارز دیجیتال 3.3 درصد افزایش یافته و به 54206 دلار رسیده است و به سمت رکورد 58354.14 دلاری که در فوریه 2021 ثبت کرده بود پیش می‌رود.

 ارزش بیت کوین 87 درصد در سال جاری میلادی افزایش یافته و عملکرد آن بهتر از تمام گروه‌های سرمایه‌ای بوده است. بخشی از این عملکرد خوب بیت کوین مربوط به مقبولیت وسیع آن به عنوان یک روش پرداخت می‌شود.

 ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر برای دومین بار از یک تریلیون دلار گذشته است.

 افزایش ارزش بیت کوین در روز سه شنبه باعث افزایش ارزش سهام مربوط به آن شد و سهام شرکت ماینینگ ریوت بلاکچین و شرکت ماراتون دیجیتال را به ترتیب 28 درصد و 22 درصد بالا برد.

 شرکت‌ها در هفته های اخیر از قدرت بیت کوین برای اضافه کردن صدها میلیارد دلار به منابع مالی خود استفاده کرده‌اند.

 موسسه مالی سیلورگیت کپیتال در روز سه شنبه یک برنامه 300 میلیون دلاری برای فروش سهام راه‌اندازی کرده و شرکت میکرو استراتژی هم قصد سرمایه‌گذاری بیشتر در این ارز مجازی را دارد./ تسنیم

 

ارسال نظر

تازه ها