کد خبر 103878

بیت کوین با ثبت کاهش ارزش ۶.۳۹ درصدی در 20 روز گذشته، بدترین عملکرد را از ماه مارس 2020 به جا گذاشته است.

به گزارش بااقتصاد، ارزش بیت کوین در روز یکشنبه به پایین ترین رقم از هشتم فوریه رسید و این ارز مجازی ۶.۳۹  درصد معادل ۲۹۴۴.۲۰ دلار از ارزش خود را از دست داد. روند کاهش ارزش این ارز مجازی از رکورد حدود ۶۰ هزار دلار ادامه دارد.

ارزش بزرگترین و محبوب ترین ارز مجازی جهان ۷۰ درصد از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون افزایش یافته است و بیت کوین درست یک هفته پیش در بحبوحه افزایش اطمینان به آن برای تبدیل شدن به یک روش پرداخت و یک منبع سرمایه گذاری، به حدود ۵۸۳۵۴.۱۴ دلار رسیده بود. بیت کوین ۲۶ درصد از ارزش خود را نسبت به این رکورد از دست داده است. 

ارزش بیت کوین ۲۴ درصد طی یک هفته گذشته کاهش یافته و بدترین عملکرد آن را از مارس ۲۰۲۰ رقم زده است. ارزش بیت کوین در شش روز از هفت روز هفته گذشته رو به کاهش بوده است.

شرکت های بزرگی مثل بانک نیویورک ملون، شرکت مدیریت سرمایه بلک راک و شرکت مسترکارت از ارزهای مجازی حمایت کرده‌اند. شرکت های تسلا، اسکوئر و میکرو استراتژی هم در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند.

بازارهای سرمایه دیجیتال کلا در محدوده قرمز قرار داشتند. ارزش اتر، رقیب بیت کوین هم ۸.۸۸ درصد در روز یکشنبه کاهش یافت و به ۱۳۲۹.۵۷ دلار رسید./ تسنیم

 

ارسال نظر

تازه ها