کد خبر 103729

اظهارنظرهای منفی برخی از چهره‌های مطرح اقتصادی جهان از جمله بیل گیتس و ژانت یلن به افت ارزش بیت‌کوین در جهان دامن زده و ارزهای دیجیتال در نتیجه این سخنان همچنان در محدوده منفی معامله می‌شوند.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته به روند افت ارزش خود ادامه دادند و در آخرین آپدیت قیمت‌ها هر بیت‌کوین تا آستانه 46 هزار دلار نیز رسیده است.

قیمت بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته با افت بیش از 7 درصدی به 46 هزار و 850 دلار رسیده است. ارزش معاملات 24 ساعت گذشته این ارز دیجیتال 75 میلیارد دلار و کل ارزش بازار بیت‌کوین در حال حاضر 870 میلیارد دلار است.

ایتریوم نیز در بازه زمانی فوق 8.5 درصد از ارزش خود را از دست داده است و به 1480 دلار رسیده است. ارزش معاملات 24 ساعت گذشته ایتریوم 38 میلیارد دلار و کل ارزش بازار این رمزارز 170 میلیارد دلار است.

ریپل دیگر ارز دیجیتال پرطرفدار نیز افتی بیش از 8 درصد را در 24 ساعت گذشته تجربه کرده و هم اکنون حول و حوش 43 سنت معامله می‌شود. ارزش بازار 24 ساعت گذشته این ارز 6 میلیارد دلار و کل ارزش بازار ریپل نیز حدود 43 میلیارد لار است.

طی روزهای گذشته برخی از چهره‌های مطرح اقتصادی جهان از جمله بیل گیتس و مهمتر از همه ژانت یلن نسبت به کارایی این ارز دیجیتال ابراز تردید کرده‌اند. همین اظهارنظرها باعث کاهش بیش از 12 هزار دلاری بیت‌کوین در جهان شده است.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها