کد خبر 103412

تعداد 58 درصد از تحلیل‌گران فارکس بر این عقیده‌اند که جفت‌ارز EUR/USD در یک هفته پیش رو روندی نزولی خواهد داشت و به نقطه 1.2072 خواهد رسید و این در حالیست که 25 درصد از آنها بازه هفتگی این جفت‌ارز را صعودی ارزیابی می‌کنند.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد، جفت‌ارز EUR/USD هفته را در همان نقطه‌ای که آغاز کرده بود به پایان رساند اما دامنه نوسان خود را کمی گسترده‌تر کرده است. در حال حاضر مهمترین نقطه‌ی رصد سرمایه‌گذاران نرخ بازدهی اوراق خزانه است که به بالاترین حد یک سال اخیر خود رسیده است. همزمان شاخص دلار نیز با اوراق خزانه آمریکا با افزایش مواجه شده اما سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران چشم‌انداز جفت‌ارز یورو / دلار را در بازه زمانی بلندمدت صعودی ارزیابی می‌کنند.

طبق نظرسنجی انجام شده از تحلیل‌گران بازار فارکس، حدود 58 درصد آنها بر این عقیده‌اند که جفت‌ارز EUR/USD در یک هفته پیش رو روندی نزولی خواهد داشت و به نقطه 1.2072 خواهد رسید و این در حالیست که 25 درصد از تحلیل‌گران بازه هفتگی این جفت‌ارز را صعودی ارزیابی می‌کنند.

در بازه زمانی یک ماه آینده نیز تقریبا تحلیل‌گران چشم‌انداز مشخصی ندارند و 41 درصد از آنها روی روند صعودی و لمس نقطه‌ی 1.208 و 41 درصد دیگر نیز همچنان روند را نزولی ارزیابی می‌کنند.

در بازه زمانی بلندمدت‌تر و سه ماهه اکثر تحلیل‌گران روند صعودی را برای این جفت‌ارز متصور شده‌اند. تعداد 58 درصد آنها معتقدند که EUR/USD نقطه‌ی 1.214 را تاچ خواهد کرد و 32 درصد نیز همچنان بر روی روند نزولی پافشاری می‌کنند. حدود 10 درصد از تحلیل‌گران دامنه قیمتی این جفت‌ارز را در بازه سه ماهه رنج و خنثی ارزیابی کرده‌اند.

انتهای خبر 

 

ارسال نظر

تازه ها