کد خبر 103025

نظرسنجی تحلیل‌گران بازار فارکس نشان می‌دهد که 71 درصد تحلیل‌گران برا ین عقیده‌اند جفت‌ارز EUR/USD در یک هفته آینده روندی نزولی طی خواهد کرد و به 1.197 خواهد رسید.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد، جفت‌ارز یورو / دلار در هفته گذشته تا حدی ریکاوری شد و نقطه‌ی 1.214 را لمس کرد اما نتوانست بالای نقطه 1.210 ایستادگی کند. ضعف مجدد دلار عاملی برای رشد ارزش یورو در یک هفته گذشته بوده است.

تحلیل‌گران در حال حاضر پیش‌بینی کرده‌اند که ارزش یورو در برابر دلار طی هفته پیش رو با روند نزولی مواجه خواهد شد. طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته از تحلیل‌گران بازار فارکس تعداد 71 درصد از آنها بر این عقیده هستند که یورو / دلار طی هفته پیش رو نزولی خواهد بود و به 1.197 خواهد رسید. این در حالی است که 29 درصد از آنها همچنان روند صعودی را برای این جفت‌ارز پیش‌بینی کرده‌اند.

اما تحلیل‌گران در بازه های زمانی یک ماهه و سه ماهه روند را صعودی ارزیابی می‌کنند. در بازه زمانی یک ماهه 53 درصد تحلیل‌گران می‌گویند EUR/USD نقطه‌ی 1.205 را تاچ خواهد کرد در حالی که 38 درصد روند این جفت‌ارز را در این بازه زمانی نزولی ارزیابی کرده‌اند.

نظرسنجی از این تحلیل‌گران نشان می‌دهد که EUR/USD بر اساس نظر 51 درصد از آنها در سه ماه آینده به نقطه 1.209 خواهد رسید اما همچنان 28 درصد روند را نزولی می‌دانند. این در حالی است که 21 درصد تحلیل‌گران روند این جفت‌ارز را رنج ارزیابی کرده‌اند.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها