کد خبر 102871

شاخص‌های فیوچرز بازار سهام آمریکا امروز در نتیجه انتشار گزارش سودآوری شرکت توئیتر دوباره روند صعودی خود را از سر گرفتند.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد، شاخص‌های فیوچرز آمریکا در معاملات امروز بعد از انتشار گزارش سوددهی توئیتر روند صعودی خود را از سر گرفتند.

شاخص داوجونز فیوچرز رشد 85 سنتی معادل 0/3 درصدی داشته و شاخص اس اند پی فیوچرز نیز 0/3 درصد رشد کرده است. همچنین شاخص آتی نزدک نیز 45 سنت معادل همان 0/3 درصد تا این لحظه افزایش یافته است.

بررسی گزارش سوددهی شرکت‌های عضو شاخص اس اند پی نشان می‌دهد که تا انتهای هفته گذشته حدود 80 درصد شرکت‌هایی که تاکنون گزارش فصل چهارم سال 2020 خود را منتشر کرده‌اند عملکردی بهتر از انتظار داشته‌اند.

شرکت توئیتر که یک شبکه‌ی اجتماعی آنلاین است دیروز گزارش سوددهی خود را منشتر کرد. عملکرد بهتر انتظار این شرکت باعث رشد شاخص‌های سهام آمریکا طی جلسه معاملاتی امروز شده است.

گزارش شرکت توئیتر در سه ماهه چهارم نشان می‌دهد که درآمد شرکت در این بازه زمانی 1 میلیارد و 290 میلیون دلار بوده و این در حالی است که تحلیل‌گران پیش‌بینی کرده بودند میزان درآمد سه ماهه چهارم این شرکت 1 میلیارد و 180 میلیون دلار خواهد بود. همچنین سود هر سهم این شرکت در فصل چهارم 38 سنت اعلام شد اما پیش‌بینی‌ها سود هر سهم 29 سنتی را برآورد کرده بودند.

در همین راستا ارز بازار شرکت در پیش‌گشایش امروز با رشد نزدیک به 9 درصدی مواجه شده و قیمت هر سهم به 65 دلار و 20 سنت رسیده است. ارزش بازار این شرکت در حال حاضر 47 میلیارد و 640 میلیون دلار است.

انتهای خبر  

 

ارسال نظر

تازه ها