کد خبر 102756

قیمت دوج‌کوین در یک هفته اخیر و به دنبال فراخوان سرمایه‌گذاران خرد در شبکه اجتماعی ردیت و همچنین سیگنال ایلان ماسک بنیان‌گذار «تسلا موتورز» با افزایش زیاد قیمت مواجه شده و اکنون از مرز 8 سنت نیز عبور کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از بلومبرگ، «دوج‌کوین» ارز دیجیتالی که جدیدا پرطرفدار شده است با سیگنال دوباره ایلان ماسک به بالاترین حد تاریخی خود رسید.

قیمت هر «دوج‌کوین» که با تصویر معروف سگ ژاپنی «شیبا اینو» شناخته می‌شود برای اولین بار از 8 سنت عبور کرد. این در حالی است که تنها در 24 ساعت گذشته ارزش این ارز دیجیتال 53 درصد افزایش یافته است و به 8.2 سنت رسید.

با این افزایش قیمت و هجوم کاربران به خرید این ارز دیجیتال ارزش بازار «دوج‌کوین» به بیش از 10 میلیارد دلار رسیده و اکنون تبدیل به هشتمین ارز دیجیتال پرارزش دنیا شده است.

افزایش ارزش این رمرارز پر سر و صدا در یک هفته گذشته به دنبال فراخوان مجدد ایلان ماسک آغاز شد. این ارز دیجیتال نیز جدیدا در شبکه‌های اجتماعی از جمله «ردیت» بولد شده و آوازه آن به سارسر دنیا رسید ه است. سهامداران خرد در شبکه اجتماعی ردیت و زیرگروه «وال استریت بتز» فراخوان خرید این رمز ارز را صادر کردند و به همین دلیل اخیرا قیمت آن به شدت افزایش یافته است.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها