کد خبر 128087

طرح تعویض پنجره دوجداره شرکت پنسا با پنجره های قدیمی یک طرح واقعا طلایی است. در این طرح با هزینه ای کم پنجره دوجداره جایگزین پنجره فرسوده می شود.

طرح رایگان تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره پنسا اعلام شد

طرح رایگان تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره پنسا اعلام شد! این طرح شرکت پنسا یک طرح سود رسان ملی است! پنجره های دوجداره پنسا مصرف انرژی را به شکل محسوسی کاهش می دهند. بیایید با هم سری به مزیت ها و ویژگی های فوق العاده پنجره دوجداره بزنیم. اگر با مزایای این پنجره ها آشنا شویم در آن صورت با شرکت پنسا هم صدا خواهیم شد که پنجره های دوجداره همه موارد ذکر شده در بند 19 مقررات ملی ساختمان را سطر به سطر تامین می کنند و مصرف انرژی مان را به حداقل می رسانند. کاهش مصرف انرژی با این پنجره ها به یک نهضت ملی می ماند.

چرا پنجره دوجداره خوشنام است؟

سرما و گرما تنها زمانی به خانه تان پا می گذارند که پنجره دوجداره اجازه دهد. این پنجره یک عایق فوق العاده و مقاوم در برابر سرما و گرما است. سرما در زمانی که هوای بیرون گرم است از پنجره دو جداره بیرون نمی رود. گرما نیز زمانی که هوای بیرون سرد است فضای خانه تان را ترک نمی کند. درست به همین دلیل است که پنجره های دوجداره پنسا هزینه های گرمایشی و سرمایشی خانه تان را پایین می آورند. آیا جلوگیری از هدر رفت انرژی دستاورد کوچکی است؟ این یکی از ویژگی های عمده طرح تعویض پنجره های دو جداره شرکت پنسا با پنجره های قدیمی و فرسوده است. با پنجره های فرسوده هزینه های انرژی خانه تان، بخش بزرگی از درآمدتان را خواهد خورد. پنجره دوجداره پنسا این هزینه را به حداقل می رساند.

22

پنجره دوجداره و حوادث ناگوار

تعویض پنجره دوجداره شرکت پنسا با پنجره های فرسوده یک مزیت بزرگ دیگر هم دارد. پنجره هایی که قاب های آلومینیومی دارند و شیشه های شان نیز توسط شرکت پنسا تضمین شده باشند، در برابر آتش و زلزله حامی شما و خانواده تان خواهند بود. اگر روزی خدای ناکرده خانه ای آتش بگیرد و همانطور که می دانید حادثه خبر نمی کند، پنجره های قدیمی و فرسوده همچون هیزمی خشک، خانۀ آتش گرفته را برافروخته تر می کنند.

پنجره دوجداره پنسا به دو دلیل به امنیت افراد خانه کمک می کند و برای آنها زمان می خرد. شکستگی شیشه ها در پنجره های شرکت پنسا به این صورت است که شیشه ریز ریز می شود و هیچ کدام از قطعات ریز ریز شده نیز برنده نیستند. در نتیجه جدا از زمانی که طول می کشد تا آتش برافروخته شیشه ها را بشکند، قطعات شکسته شده نیز پودر گونه و غیر برنده اند. قاب آلومینیومی پنجره نیز در برابر آتش مقاومتی مثال زدنی از خود نشان می دهد. چیزی در حدود پنجاه دقیقه طول می کشد تا قاب آلومینیومی پنجره در هم بشکند. در تمام این مدت هم به خوبی فشار دیواره های ساختمان را حفظ می کند و همچون یک نقطه اتکا عمل می کند. آیا این دستاورد کمی است؟ مشاهده بهترین برنده پروفیل آلومینیوم برای تعویض پنجره های قدیمی... طرح تعویض پنجره دوجداره پنسا با پنجره های قدیمی و فرسوده به همین دلیل یک طرح طلایی است. شما با این کار به نوعی زندگی خود و خانواده تان را بیمه می کنید.

33

پنجره دوجداره و زیبایی چشم نواز خانه

پنجره دوجداره، خانه تان را زیباتر می کند. شیشه های تمام قد و یک پارچه به آن شکوهی شفاف می بخشند. نمای بیرونی خانه با این شکوه تمام قد شیشه ای و با درخشش شیشه و نور آراسته خواهد شد. شما همه این زیبایی را در قالب طرح تعویض شیشه های دوجداره شرکت پنسا به آسانی به دست خواهید آورد. هیچ تخریبی در کار نیست. اگر نگران آهنکشی و آهنگری هستید باید به شما اطمینان دهیم که نه آهنگری در کار خواهد بود و نه آهنکشی. نمای خانه شما بدون جراحی، زیبا خواهد شد. کافی است که فقط ابعاد و اندازه های پنجره قدیمی خانه تان را به شرکت پنسا بدهید. پس از این کار پنجره دوجداره تنها با کمک یک نصاب در قاب پنجره قبلی تان جاسازی خواهد شد. به همین آسانی! شما اندازه گیری می کنید و پنسا جاسازی می کند! آنگاه شما خانه ای زیبا خواهید داشت! زیبایی با شرکت پنسا کم هزینه است!

پنجره دو جداره و آلودگی صوتی

با پنجره دوجداره صداها به شما نخواهند رسید. همه کسانی که در کلان شهرها و آپارتمان ها زندگی می کنند با یک معضل آزار دهنده مواجهند : آلودگی صوتی! این آلودگی همه جا هست. برای کسی که به دنبال آرامشی در این دریای پر هیاهوی ماشین و انسان می گردد، پنجره دوجداره یک موهبت است. این نوع پنجره صدا را در آستانه خانه تان متوقف می کند. پنجره های دوجداره عایق صدا هستند. با طرح تعویض پنجره دوجداره پنسا با پنجره های قدیمی و فرسوده دیگر نگران صداهای مزاحم نباشید.

متاسفانه پنجره های قدیمی و فرسوده علاوه بر اینکه تک جداره اند، درزهایی دارند که صدا و گرد و خاک از آنها به درون خانه تان رخنه می کند. در مهندسی نوآورانه پنجره های دوجداره صدا به درون خانه ها نفوذ نمی کند. از آنجا که این نوع عایق بندی صوتی از ورود صداها جلوگیری می کند از خروج آنها نیز ممانعت خواهد کرد. به این ترتیب امنیت خانه تان به شکلی کامل تامین خواهد شد. شما می توانید همه رازهای تان را به راحتی در فضای خانه بازگو کنید. پنجره دوجداره به رغم شفافیت، رازدار بزرگی است!

گردو خاک نیز به خاطر عایق بندی بالای پنجره دوجداره به داخل خانه تان رخنه نمی کند. آیا لایه نرم غباری که بر همه وسایل خانه می نشیند، کلافه تان کرده است؟ با این پنجره دیگر کلافگی تان به پایان می رسد. دیگر لایه غباری بر وسایل خانه تان نخواهد نشست. پنجره پنسا درکنار برنده های وینتک و یستابست در صنعت درب و پنجره توانست بسیاری از خانه های قدیمی را با پنجره های دوجداره عایق کند و به دستاوردی بزرگ در راستای طرح ملی کاهش مصرف انرژی و هزینه های تاسیساتی ساختمان ، دست یابد .

جهت مقایسه ( ویستابست ، وینتک و پنسا ) بهترین برنده ها برای تعویض پنجره های قدیمی کلیک کنید

44

شرکت پنسا و طرح طلایی تعویض

شرکت پنسا تولید کننده مدرن پنجره دوجداره است. همه محصولات خود را با برترین تکنولوژی روز دنیا تولید می کند. دستگاه هایی که فرآیند تولید را انجام می دهند تمام اتوماتیک اند و با تکنولوژی  CNC کار می کنند. تیمی که کار تعویض پنجره های فرسوده و قدیمی را با پنجره های دوجداره انجام می دهد، همگی متخصص و باتجربه کاری طولانی مدت اند. شما می توانید مطمئن باشید که پنجره های خانه شما بدون هیچ تخریبی جای گذاری می شوند. یکی از مزایای واقعا طلایی پنجره های دوجداره این است که همگی دارای ضمانت نامه کتبی شرکت پنسا هستند. در ضمن خدمات پس از فروش شرکت مادام العمر است و بالاتر از همه اینها این مزیت استثنایی است که کیفیت محصولات این شرکت به تایید وزارت مسکن و شهرسازی و استاندارد ملی ایران رسیده است.

این طرح طلایی یک فرصت طلایی است! آن را از دست ندهیم!

برای کسب اطلاعات بیشتر از طرح تعویض طلایی و رایگان پنجره های قدیمی روی لینک کلیک کنید

 

ارسال نظر

تازه ها