کد خبر 57126

رئیس اتحادیه مرغ‌،تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان از افزایش قیمت مرغ گرم خبر داد و گفت: قیمت مرغ امروز 14 هزار و 100 تومان است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سید ناصر رمضانلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: نوسانات قیمت مرغ گرم در زنجان همچنان ادامه دارد و این روزها قیمت سراشیبی شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز قیمت مرغ گرم به 14 هزار و 100 تومان رسیده است، تصریح کرد: این میزان قیمت در مقایسه با روزهای قبل افزایش چشمگیری داشته است.

رئیس اتحادیه مرغ‌، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با بیان اینکه با وجود افزایش قیمت مصرف تغییر آن چنانی نکرده است، اضافه کرد: البته موضوعی که در این بین وجود دارد، صادرات مرغ به استان‌های همجوار به علت یکسان نبودن قیمت آن با سایر استان‌هاست.

وی با اشاره به اینکه طبق شنیده‌ها از روز شنبه‌ قیمت مرغ یکسان‌سازی خواهد شد، تصریح کرد: اگر این طرح اجرایی شود مرغ در کل کشور به یک قیمت یکسان عرضه می‌شود و قیمت مصوب خواهد بود.

رمضانلو با اشاره به اینکه علاوه بر مرغ قیمت، تخم‌مرغ نیز یکسان‌سازی خواهد شد، افزود: هم اکنون قیمت تخم‌مرغ در زنجان 9 هزار تومان است./ فارس

 

ارسال نظر

تازه ها