کد خبر 51422

سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران

سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد تاکسیرانان باید بعد از اتمام مهلت قانونی برچسب نرخ کرایه را بر روی تاکسی های خود نصب کنند و این مهلت تا پایان هفته جاری خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مهدی ابراهیمی سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران بیان کرد: نرخ جدید کرایه ها بر روی تمام تابلوهای نرخ کرایه تاکسی در ایستگاه های تاکسی سطح شهر تهران نصب شده و میزان قیمت مبدأ و مقصد مسافران مشخص شده است.

وی ادامه داد: بر اساس آیین نامه تاکسیرانی با تاکسیرانانی که بعد از مهلت قانونی برچسب نرخ کرایه را بر روی خودروی خود نصب نکنند برخورد قانونی خواهد شد و نمره منفی در سوابق رانندگان تاکسی درج خواهد شد.

ابراهیمی تاکید کرد: تاکسیرانان تنها تا پایان هفته جاری فرصت دارند تا برچسب نرخ کرایه سال 98 را نصب کنند و از روز شنبه 4 خردادماه، بازرسان کنترل و نظارت هوشمند با سرکشی به پایانه ها و خطوط تاکسیرانی، با تاکسیرانان فاقد برچسب برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

 سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران افزود: زمان تعیین شده برای تاکسی با کاربری خطی است و مهلت دریافت برچسب برای سایر کاربری‌ها اعلام می‌شود.

منبع: فارس 

ارسال نظر

تازه ها