کد خبر 79365

استقلال و پرسپولیس در دیدار خود به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  از ساعت ۱۵:۳۰ امروز تیم‌های استقلال و پرسپولیس در شهرآورد تهران مقابل هم به میدان رفتند و نیمه نخست این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در نیمه نخست امیرارسلان مطهری (۲۵) و علی علیپور (۲۸) گلزنی کردند تا این بازی با گل همراه باشد و با تساوی به پایان برسد.

گزارش نیمه اول:

۱۰ دقیقه اول: از طرز بازی کردن دو تیم کاملا مشخص بود که بیشتر در حال محک زدن یکدیگر هستند و در این میان پرسپولیس با دو حمله در مقابل یک حمله استقلال بیشتر به دروازه حریف نزدیک شدند‌.

۱۰ دقیقه دوم: طی این مدت پرسپولیس نسبت به استقلال بهتر عمل کرد و سه حمله برابر یک حمله استقلال داشت که آنها حتی موفق شدند اولین شوت داخل چارچوب بازی را هم به سمت دروازه سیدحسین حسینی روانه کنند.

۱۰ دقیقه سوم: برنامه فرهاد مجیدی برای گلزنی مشخص بود تا آنها برخلاف جریان بازی در اواسط نیمه اول روی اولین شوت داخل چارچوب موفق به گلزنی شوند. با گلزنی استقلال در دقیقه ۲۵ روحیه استقلالی‌ها برای گلزنی بیشتر شد و حتی ضربه مهدی قائدی چند لحظه بعد از گل اول به شکلی خطرناک از کنار دروازه به اوت رفت.

ده دقیقه سوم بازی به اوج هیجان رسید، روی اشتباه خط دفاعی استقلال تنها سه دقیقه بعد از گل امیرارسلان مطهری، علی علیپور روی پاس اوساگونا موفق به گلزنی شد و سکوهای پرسپولیسی به وجد آمدند. شادی گل عجیب علی علیپور واکنش تند بهزاد غلامپور را به دنبال داشت و سکوهای استقلالی برای لحظاتی علیه مهاجم پرسپولیس شدند.

۱۰ دقیقه چهارم: این ده دقیقه جذاب می‌شد اگر امیرارسلان مطهری به خوبی از سانتر دقیقه فرشید باقری در دقیقه ۳۹ استفاده میکرد و در چند قدمی علیرضا بیرانوند ضربه سرش را وارد دروازه پرسپولیس می‌کرد اما به غیر از این موقعیت خطرناک ده دقیقه چهارم بیشتر به شعارهای تند از سکوها و برخوردهای بازیکنان همراه بود.

۵ دقیقه پایان نیمه اول: آخرین دقایق نیمه نخست ضربه دیدنی مهدی قائدی و مهار استثنایی علیرضا بیرانوند را به دنبال داشت تا نیمه اول این بازی بدون هیجان نباشد و در تمامی لحظات هواداران و تماشاگران از این مسابقه لذت برده باشند./ ایلنا

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها