کد خبر 78027

فرهاد مجیدی گفت: به عنوان مربی تیم استقلال دلیل قانع کننده‌ای را پیدا نکردم که چرا بازی باید خارج از ایران برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های استقلال ایران و الکویت کویت که فردا و در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا در امارات برگزار می‌شود حاضر شد و به تشریح شرایط نماینده ایران پرداخت.

مجیدی گفت: قبل از صحبت درباره بازی دوست دارم نکته‌ای را بگویم. به عنوان مربی تیم استقلال دلیل قانع کننده‌ای را پیدا نکردم که چرا بازی باید خارج از ایران برگزار شود.

وی افزود: احترام زیادی برای کنفدراسیون آسیا قائلم و همیشه در مدت ۲۰ سال حضورم در فوتبال ایران، قطر و امارات خاطره خوب از AFC دارم که شعارش صلح و دوستی و بازی برابر بوده است. برایم قابل قبول نیست تیمم خارج ایران بازی کند. با این حال به نظر AFC احترام می‌گذاریم و به خاطر هوادارانمان بازی می‌کنیم و امیدواریم موفق باشیم.

سرمربی استقلال یادآور شد: استقلال با تیم‌های هم گروهش فرق می‌کند. تیم ما دو بار قهرمان آسیا شده است. تفاوت ما این است که اگر تیم‌های هم گروه در کشورهای مختلف بازی کنند، همیشه استادیوم خالی است اما ما بهترین تماشاگران را داریم و همیشه حداقل ۵۰ هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند.

مجیدی تاکید کرد: من دوستان خوب اماراتی و قطری دارم و آنها همیشه از خاطرات خوب بازی در ورزشگاه آزادی صحبت می‌کنند. کنفدراسیون فوتبال آسیا نمی‌تواند تماشاگران ما را نادیده بگیرد. ۳۰ میلیون هوادار داریم و امروز اگر اینجا هستیم به دلیل هواداران است.

سرمربی استقلال درباره بحث آماده سازی این تیم برای این مسابقه بیان کرد: در هفته گذشته تمرینات خوبی انجام دادیم. چند جلسه به دلیل برف تمرین نداشتیم اما تیم آماده است و بازیکنان انگیزه زیادی برای این دیدار دارند و امیدوارم با برد بازی را به اتمام برسانیم.

او در واکنش به مشکل آبی‌ها برای پرواز به دبی و تاخیر ۸ ساعته در این مسیر اظهار داشت: هر چیزی که بوده، گذشته است و ما اکنون اینجا هستیم و به بازی فردا فکر می‌کنیم.

مجیدی در پایان صحبت‌های خود گفت: از فدراسیون فوتبال امارات تشکر می‌کنم که امروز در فرودگاه و مسیر حضور در هتل میزبانی خوبی از ما داشتند./ مهر

 

ارسال نظر

تازه ها