کد خبر 59662

عملکرد نه چندان مطلوب رونالدو در رقابت‌های جام قهرمانان بین المللی، هواداران یووه را ناامید کرده، به طوری که گروهی از آن‌ها با انتشار پیام‌هایی به وی گفته اند: تو تمام شده‌ای، به MLS برو

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، تیم فوتبال یوونتوس شنبه شب در رقابت‌های جام قهرمانان بین المللی با حضور کریستیانو رونالدو با نتیجه ۱-۲ مغلوب اتلتیکو مادرید شد.

عملکرد نه چندان مطلوب رونالدو در این بازی، هواداران یووه را ناامید کرده، به طوری که گروهی از آن‌ها با انتشار پیام‌هایی در شبکه‌های اجتماعی به ستاره پرتغالی تیمشان توصیه کرده اند فوتبال خود را در لیگ آمریکا دنبال کند.

هواداران بیانکونری خطاب به رونالدو گفته اند: «تو تمام شده‌ای، به MLS برو، وقت آن است که رونالدو به طور جدی به فکر رفتن به MLS باشد.»

رونالدو معمولاً در هر بازی‌ای که بازی می‌کند جریان بازی را تغییر می‌دهد، اما او در روز شنبه نتوانست همان کار را مقابل اتلتیکو انجام دهد.

در یک صحنه رونالدو در حالی که سعی داشت به دروازه اتلتیکو حمله کند، نتوانست یورنته را از پیش رو بردارد و این بازیکن به راحتی توپ را گرفت و ضد حمله‌ای را طرح ریزی کرد.

وجود چنین صحنه‌هایی باعث شده تا هواداران از بهترین بازیکن جهان ناامید شوند و MLS را به او پیشنهاد بدهند./باشگاه خبرنگاران جوان

 

ارسال نظر

تازه ها