کد خبر 59485

دبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: هواداران تیم‌های پرسپولیس و سپاهان به صورت تعلیقی محروم شده بودند، اما سایت فدراسیون فوتبال به اشتباه لفظ تعلیقی را در حکم قید نکرده بود

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سایت فدراسیون فوتبال ایران روز ۱۷ تیر خبری را درباره اعلام حکم دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس منتشر کرد که طبق این خبر هر ۲ تیم یک جلسه از همراهی تماشاگران خود در ورزشگاه‌ها به صورت قطعی محروم شده بودند.

در همان خبر ذکر شده بود که تیم‌های سپاهان و پرسپولیس می‌توانند ظرف هفت روز در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال نسبت به این رای اعتراض کنند.

در روز‌های اخیر با توجه به اینکه قرار است تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی جم دیدار افتتاحیه لیگ برتر را در ورزشگاه آزادی برگزار کنند بحث تجدید نظرخواهی این باشگاه برای بخشش تماشاگرانش به یکی از سوژه‌های خبری تبدیل شده بود، اما امروز (شنبه) باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد محرومیت هواداران این تیم تعلیقی است و آن‌ها می‌توانند در بازی با پارس جنوبی به ورزشگاه آزادی بیایند.

حسین عبداللهی، دبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: کمیته انضباطی هواداران تیم‌های پرسپولیس و سپاهان را به صورت تعلیقی محروم کرده بود، اما سایت فدراسیون فوتبال در خبر خود به اشتباه لفظ تعلیقی را در حکم قید نکرده بود. البته مسئولان سایت بلافاصله این اشتباه را تصحیح کرده و از محرومیت تعلیقی خبر دادند.

با این تفاسیر سپاهان و پرسپولیس می‌توانند در نخستین بازی خانگی شان از امتیاز میزبانی خود استفاده کنند./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

تازه ها