کد خبر 47450

بعد از انتشار اخباری مبنی بر جدایی کرانچار از تیم ملی امید ایران به دلیل عملکرد ضعیف اکنون خبرهای دیگری از احتمال جانشینی یحیی گل محمدی خبر می دهند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  زلاتکو کرانچار در یکسال اخیر نتوانست عملکرد چندان خوبی را در تیم امید داشته باشد. تیم امید ایران در بازی های آسیایی 2018 عملکرد خوبی نداشت و با شکست مقابل کره جنوبی از گردونه مسابقات کنار رفت.
این تیم در دور نخست مقدماتی المپیک 2020 توکیو نیز در حالی در گروه خود پس از عراق دوم شد که ایران میزبان بود و با اقبال بلند به مرحله نهایی رسید.
مسابقات مرحله نهایی انتخابی المپیک 2020 در قاره آسیا اواخر سال جاری به میزبانی تایلند و با حضور 16 تیم برگزار می شود و در نهایت سه تیم جواز حضور در مهمترین رویداد ورزشی را کسب می کنند.
در حالی که از صبح امروز اخبار ضد و نقیضی در خصوص ادامه همکاری کرانچار با تیم فوتبال ایران منتشر شد و حتی یک مقام آگاه در گفت وگو با ایرنا از ادامه همکاری کرانچار خبر داد، اما به نظر می رسد که جدایی این مرد کروات قطعی شده است.
پس از حضور «سیدرضا صالحی امیری» رئیس کمیته ملی المپیک در فدراسیون فوتبال و دیدار با «مهدی تاج»، جدایی این مربی به مرحله نهایی رسید.
فدراسیون فوتبال چند گزینه داخلی و خارجی برای هدایت تیم امید مد نظر دارد که «گل محمدی» اصلی ترین گزینه است.
وی سال های اخیر در تیم های مختلف عملکرد خوبی داشته و معرفی جوانان شایسته و بهره بری از توانایی بازیکنان جوان از خصوصیات بارز این مربی است.
با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل جاری لیگ برتر باید دید گل محمدی که فصل خوبی را با تیم پدیده مشهد سپری می کند، حاضر به هدایت تیم امید خواهد شد یا نه؟

 

ارسال نظر

تازه ها