کد خبر 32480

سرمربی استقلال گفت: قبل از مسابقه به طارق گفتم در عراق شوت زدی؟ که او گفت بله و من از او سوال کردم چرا اینجا گل نمی زنی؟ ما در تمرینات روی پاس ها، ارسال ها، فوتبال تک ضرب و این مسائل کار کردیم و از این بابت بسیار خوشحالم

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، وینفرد شفر سرمربی استقلال بعد از دیدار با نفت آبادان در نشست خبری حاضر شد تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران شود. سرمربی استقلال در ابتدای صحبت های خود درباره این دیدار گفت:

بابت عملکرد تیمم خوشحال هستم. چیزی که در زمین دیدیم، ما خیلی فوتبال خوبی ارائه دادیم. فشار روی استقلال بالا است و بعد از برد هفته گذشته که برای ما بسیار مهم بود، اعتماد به نفس بازیکنان بیشتر بود و امروز نیز در چهره بازیکنان لبخند بود. بابت دو بازیکن خط میانی استقلال یعنی فرشید باقری و طارق که گلزنی کردند، خوشحال هستم. قبل از مسابقه به طارق گفتم در عراق شوت زدی؟ که او گفت بله و من از او سوال کردم چرا اینجا گل نمی زنی؟ باید از همه بازیکنان چه آنها که در زمین بودند و چه روی نیمکت حضور داشتند، تشکر کنم. ما در تمرینات روی پاس ها، ارسال ها، فوتبال تک ضرب و این مسائل کار کردیم و از این بابت بسیار خوشحالم.


وی ادامه داد: روز گذشته درباره بازیکنان جوان سوال کردید و من گفتم که صیادمنش در خیلی از بازی ها و بازی تیم امید به میدان رفته است و او یک مقدار خسته بود و نباید از ابتدا بازی می کرد. او یک گل فوق العاده زد و اگر خوش شانس تر بود می توانست باز هم گلزنی کند. بازیکنان ما و جوان ها روز به روز بهتر می شوند. این صحبت هایی که انجام دادم درباره بازی بود. از یک مساله خوشحال نیستم و البته ناراحت هستم. زمانیکه می بینم و می شنوم برخی کارها با بازیکنان ما انجام می شود. مانند گرو؛ او در تمرینات با تمام توان خود تلاش می کند و هفته به هفته بهتر می شود. او بازی قبلی گل نزد اما دو پاس خوب ارسال کرد. الان نمی خواهم درباره آن صحبت کنم اما شاید در نشست بعدی درباره برخی اتفاقات صحبت کنم. من مانند یک پدر دست همه بازیکنان و گرو را می گیرم.

سرمربی استقلال در بخش بعدی صحبت های خود در واکنش به عدم حضور مرتضی تبریزی گفت: گرو امروز شرایط خوبی نداشت. او با من صحبت کرد و گفت احساس خوبی ندارد. زکی پور اگر کارت زرد نمی گرفت، گرو به زمین می آمد. ما باید به تیموری برای مسابقه بعدی زمان می دادیم. من در تمرین همیشه نگاه می کنم که چه کسی تلاش می کند. همه بازیکنان باید برای موقعیت خود بجنگند و همه بازیکنان مانند میلاد، فرشید و بقیه برای رسیدن به جایگاه خود بجنگند.

منبع: ورزش 3

ارسال نظر

تازه ها