کد خبر 30543

نشریه اکیپ بر طبق اسناد لو رفته توسط فوتبال لیکس، فاش ساخت که امباپه در مذاکرات با پی اس جی خواسته‌هایی عجیب و بعضا باورنکردنی را مطرح کرده است

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، کیلیان امباپه سال گذشته به صورت قرضی از موناکو به پی اس جی پیوست و امسال با 180 میلیون یورو قراردادش دائمی شد.

امباپه تا یک قدمی پیوستن به رئال نیز یپش رفت؛ ولی پس از اینکه خواسته های مالی او از سوی رئالی ها اجابت نشد، ترجیح داد با پی اس جی وارد مذاکره شود. او ستاره این روزهای باشگاه پاریسی است که حتی بالاتر از نیمار قرار دارد.

 

 

 

 

نشریه اکیپ بر طبق اسناد لو رفته توسط فوتبال لیکس، فاش ساخت که امباپه در مذاکرات با پی اس جی خواسته‌هایی عجیب و بعضا باورنکردنی را مطرح کرده بود که بخش اعظمی از آنها رد شد.

برای مثال، او درخواست کرده بود که در صورت فتح توپ طلا، دستمزدش سه برابر شود و با نیمار برابر گردد. امباپه همچنین خواستار پاداش 500 هزار یورویی برای فتح توپ طلا نیز شده بود که هر دو رد شدند.

 

خواسته دیگر او این بود که در صورت اخراج پی اس جی از لیگ قهرمانان، به دلیل زیر پا گذاشتن فیرپلی مالی، مبلغی به وی برای ماندن پرداخت شود که آن نیز رد شد؛ اما در نهایت، الخلیفی، مدیر پی اس جی پذیرفت که 30 هزار یورو برای اجاره ماهانه منزلش و نیز استخدام یک خدمتکار، یک راننده و نیز یک بادیگارد اختصاصی پرداخت کند.

 

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

تازه ها