کد خبر 26459

سرپرست باشگاه استقلال گفت: با لطف طلبکاران، نزدیک 50 پرونده حل و فصل شد. من نمی‌دانم یکی از دوستان چرا در این شرایط به جای اینکه کمک حال استقلال باشد، مشکلات را بیشتر می‌کند

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، اصغر حاجیلو در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره وضعیت آبی‌های پایتخت پیش از مصاف با نفت مسجد سلیمان گفت: طبیعتا مساوی در دربی را کسی دوست ندارد ولی باید بگویم استقلال تلاش خودش را کرد تا بازی را برنده شود. به هرحال حساسیت بالای بازی و شرایط دو تیم باعث شد تا بازی خیلی جذاب نباشد. این بازی سنتی برای هواداران دو تیم اهمیت دارد و بازیکنان هم این اهمیت را درک می‌کنند. نمی‌خواهم نبش قبر کنم و بحث جدا شده‌های استقلال را مطرح کنم ولی تیمی که زیاد تغییر دارد، برای رسیدن به نقطه مطلوب نیاز به زمان دارد. ما الان نگاه‌مان به دو بازی حساس مقابل نفت مسجد سلیمان است. بازیکنان همدل شده‌اند که هردو بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند و از همین امروز (شنبه) کار خود را برای پیروزی در این دیدار آغاز کرده ایم.

او ادامه داد: در بازی برگشت مقابل السد نشان دادیم که تیم ما توانایی‌های زیادی دارد و این بازیکنان می‌توانند کاری کنند که همه به احترام‌شان بلند شوند. مطمئنا جایگاه استقلال در میانه جدول نیست و در آینده می‌بینیم که چقدر استقلال متفاوت خواهد بود. شفر مربی‌ای است که نگاهش رو به فرداست و با تسلطی که بر مسائل فنی و روانی دارد، می‌تواند تیم را به مقصد برساند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اظهارات برخی پیشکسوتان در مورد شرایط باشگاه چیست، گفت: هرکسی می‌تواند نظر یا انتقاد خودش را بیان کند ولی برای بهتر نقد کردن باید شما در داخل شرایط یک باشگاه باشید. برخی از دوستانی که در تلویزیون صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند، باید توجه داشته باشند که در شرایطی آقای فتحی سرپرست باشگاه شدند که تیم شکل نگرفته بود و او در مدت زمانی کوتاه تیم را بست و وارد بحث بدهی‌ها شد. همه می‌دانند که من متعلق به چه دوره‌ای هستم. دوره‌ای که استقلال زمین نداشت و با پول هواداران به سفر شهرستان می‌رفت. دوره‌ای که در زمین خاکی تمرین می‌کردیم و پولی در کار نبود. نسل ما استقلال را حفظ کرد. من 19 سال در استقلال بودم. جوانیم را در استقلال گذاشتم، با یک پیراهن آمدم و با همان پیراهن هم رفت. نام استقلال روی پیشانی من خورده، هیچ منتی هم نیست. این قرارداد قلبی من با استقلال و هوادارانش بود. همه می‌دانند که بعد از بازی استقلال و سایپا، وقتی که حکم اخراج مرحوم حجازی را زدند، حکم سرمربی‌گری من در استقلال امضا شد ولی من به خاطر رفاقت با ناصر حجازی این سمت را قبول نکردم و سال‌ها در ادارات مختلف کار کردم بخاطر عشقی که به استقلال و حجازی داشتم ولی حاضر نشدم پیراهن تیم دیگری را بپوشم در جایی دیگر سمتی قبول کنم. من به خاطر برکناری پورحیدری، بازیگری در فوتبال را کنار گذاشتم ولی هیچوقت علیه تیم صحبت نکردم. چرا؟ چون عاشق تیم بودم و از طرفی شرایط دقیق داخل باشگاه را نمی‌دانستم. با این همه هیچ‌گاه به خودم اجازه نمی‌دهم بگویم که من جای مرحوم حجازی و پورحیدری را می‌خواهم پر کنم و یا اگر آنها نیستند، من هستم. آیا آنهایی که چند سال در استقلال بودند و چند سال در تیم‌های دیگر، در مورد آن تیم‌ها نیز انقدر مصاحبه می‌کنند؟ من خودم را سایه مرحوم حجازی و پورحیدری هم تعریف نمی‌کنم.

وی ادامه داد: من در کنار نصرالله عبداللهی و دکتر نوروزی یک سهم کوچکی در حل مسئله بدهی‌های استقلال داشتم و در این راه به آقای فتحی کمک کوچکی کردم. با لطف طلبکاران، نزدیک 50 پرونده حل و فصل شد. من نمی‌دانم یکی از دوستان چرا در این شرایط به جای اینکه کمک حال استقلال باشد، مشکلات را بیشتر می‌کند. خیلی از پیشکسوتان قدیمی استقلال که 10-15 سال در اینجا بوده‌اند مثل سلطان علی جباری، پرویز مظلومی و دیگران این حرف‌ها را نمی‌زنند که برخی از دوستان در تلویزیون این حرف‌ها را علیه تیم مطرح می‌کنند. یک مدیری در استقلال آمده و لازم نیست بگویم چقدر استقلالی است. او با نزدیک 50 طلبکار استقلال به توافق رسیده و پول بازیکنان فعلی را پرداخت کرده است. او سکوت کرده و علیه مدیران قبلی صحبت نمی‌کند. خطاب به این دوستان عزیز می‌گویم که من هنوز در استقلال قراردادی ندارم و حاضرم سمت خود را دو دستی به شما بدهم تا به تیم کمک کنی. خود من در سال‌هایی که در استقلال نبوده‌ام، علیه مدیران باشگاه استقلال صحبت نکرده‌ام. من می‌بینم خیلی از پیشکسوتان به تیم ما چقدر کمک می‌کنند و با وجود اینکه در باشگاه سمتی ندارند، دلشان با استقلال است. کاش در این شرایط که استقلال نیاز به حمایت دارد، حداقل چالش جدیدی برای باشگاه ایجاد نکنیم.

منبع: جام نیوز

ارسال نظر

تازه ها