کد خبر 25137

شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم های پرسپولیس ایران و الدحیل قطر، این شرکت خدمات ویژه ای به تماشاگران ارائه می کند.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد،«محسن محمدیان» مشاورمدیرعامل و مدیرروابط عمومی و اموربین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه عصر یکشنبه با بیان این مطلب، افزود: با توجه به استقبال زیاد هواداران تیم پرسپولیس در این مسابقه پیش بینی می شود بیش 30 هزار تماشاگر به وسیله مترو به ورزشگاه آزادی بروند.
وی بیان کرد: به همین منظور عصر دوشنبه (فردا) قطارهای فوق العاده ای در کلیه خطوط به ویژه خط 5 مترو تهران تدارک دیده شده است.
محمدیان خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود از ساعت 12 تا 5 بعدازظهر و همچنین پس از پایان بازی از حوالی ساعت 21 شامگاه دوشنبه ازدحام هواداران را در ایستگاه ها داشته باشیم که قطارهای فوق العاده به این ایستگاه ها اعزام می شود.
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران از هواداران خواست، با توجه به ازدحام و شلوغی با صبر و حوصله از مترو استفاده و همچنین با ماموران نظم و امنیت در مترو همکاری کنند.
دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس ایران و الدحیل قطر از ساعت 18 و 30 دقیقه عصر دوشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. 
بازی رفت این دو تیم با نتیجه یک برصفر به سود تیم قطری پایان یافت.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

تازه ها