کد خبر 24798

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: السد بازیکنان بزرگی دارد اما ما این را باور داریم که می‌توانیم و غیرممکن برای استقلال تعریف نشده است.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد،مرتضی تبریزی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره آخرین شرایط استقلال در تمرینات و در آستانه دیدار با السد اظهارداشت: می‌دانیم که نتیجه قابل قبولی کسب نکردیم و باور کنید که خود ما هم ناراحت بودیم. من هم با توجه به اینکه اولین بازی آسیایی خود برای استقلال را انجام می‌دادم، انگیزه زیادی داشتم، اما اتفاق خوبی رخ نداد. به‌هرحال این دیدار برای ما تمام شده است و اعضای کادرفنی با ما صحبت کردند که این نتیجه را فراموش و به بازی برگشت فکر کنیم تا یک نتیجه مطلوب در دوحه رقم بخورد.

تبریزی در پاسخ به این پرسش که «در این چند روز چه اتفاقاتی رخ داده که امید زیادی به بازی برگشت دارید؟»، خاطرنشان کرد: دیدار با نفت مسجدسلیمان لغو شد و ما تمرینات خوب و یک دیدار دوستانه مناسب داشتیم. کادرفنی و شفر با ما صحبت کردند و از خاطره دیدار کارلسروهه با والنسیا گفتند که شکست را با پیروزی 7 گله جبران کردند و راهی مرحله بعدی شدند. او همچنین در رختکن به ما گفتند که اگر کسی به صعود باور ندارد، نام خود را اعلام کند تا با تیم به قطر نیاید و این اتفاقات به ما روحیه مضاعفی داد. فتحی و مدیران باشگاه هم روز سه‌شنبه در محل تمرین حاضر شدند و صحبت‌های مهم و امیدبخشی را انجام دادند. همه ما می‌دانیم که برای موفقیت تیم زحمات زیادی کشیده‌اند. می‌دانیم که کار سختی داریم، اما در فوتبال غیرممکن وجود ندارد. کار سختی داریم و باید با همه وجود در دوحه بجنگیم. حریف ما بازیکنان بزرگی مانند ژاوی و گابی در اختیار دارد، اما ما این را باور داریم که می‌توانیم و غیرممکن برای استقلال تعریف نشده است.

مهاجم تازه وارد استقلال در واکنش به شایعاتی که درباره پست بازی او ایجاد شده است، گفت: برای من اثرگذاری مهم است. من بازیکن تهاجمی هستم و در دو پست مهاجم نوک و وینگر تجربه بازی دارم. من بازیکن کم‌تجربه‌ای محسوب نمی‌شوم. برای من جلب رضایت کادرفنی در اولویت است و در هر پستی که مربی صلاح بداند، به میدان می‌روم و با تمام انگیزه پا به میدان خواهم گذاشت. سال‌های زیادی برای رسیدن به پیراهن استقلال صبر کردم و حالا با تمام توان و انگیزه برای درخشش در تیم محبوبم خواهیم جنگید و به این موضوعات توجهی ندارم.

وی در ادامه تصریح کرد: تیم ما از نظر روحی و روانی شرایط بهتری دارد. بازیکنان بعد از شکست برابر السد با استراحت کوتاهی که داشتند ریکاوری کردند. در این مدت به بازی رفت فکر کردیم و فیلم‌های زیادی از بازی دیدیم تا درک کنیم چرا این نتیجه رقم خورده است. طبق برنامه‌ریزی کادرفنی چند روزی زودتر به قطر می‌رویم تا تمرکز بیشتری روی بازی داشته باشیم و با شرایط آنجا آشنا باشیم.

تبریزی در پایان صحبت‌های خود خطاب به هواداران استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم دعای خیر هواداران بدرقه راه ما باشد. قطعاً انرژی مثبت آنها به ما کمک می‌کند. ما نباید اشتباهات بازی رفت را تکرار کنیم. فراموش نکنید که ما در این بازی شانس داریم و وقتی آنها توانستند ما را در خانه شکست دهند، چرا ما نتوانیم؟ همه تیم، چه آنهایی که داخل زمین هستند و چه افرادی که بیرون زمین هستند با تمام قلب خود می‌خواهند که برنده این مرحله باشیم و درخواست من از هواداران، بزرگ‌ترها، پیشکسوتان و دلسوزان استقلال این است که به تیم خود انرژی مثبت بدهند.

 

منبع: میزان

ارسال نظر

تازه ها