کد خبر 22669

تیم السد قطر که حریف استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیاست در دقایق آخر بازی از توانست شکست را با مساوی عوض کند

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، تیم السد قطر که حریف استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیاست در دقایق آخر بازی از شکست مقابل الغرافه که مهدی طارمی مهاجم ملی پوش ایرانی را در اختیار دارد، گریخت.

این بازی از ساعت 17.25 به وقت محلی در استادیوم ' جاسم بن حمد ' دوحه و در چارچوب هفته سوم لیگ ستارگان قطر برگزار شد و در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
به گزارش یکشنبه شب ایرنا ، پاس گل الغرافه که در دقیقه 50 توسط 'ولادیمیر وایس' به ثمر رسید را مهدی طارمی داد و تک گل تیم السد هم در دقیقه 95 بازی از روی نقطه پنالتی توسط ' حسن الهیدوس ' زده شد.
تیم پر قدرت السد که 'ژاوی ' و ' گابی ' دو ستاره اسپانیایی خود را در اختیار داشت بارها به دروازه تیم الغرافه حمله کرد اما درخشش ' یوسف حسن' سنگربان جوان این تیم مانع گلزنی آنها شد.
حسن در دقیقه 30 نیز موفق شد پنالتی که توسط ' بغداد بونجاح' مهاجم الجزایری السد زده شد را مهار کند.
بونجاح در بازی قبل 7 گل به تیم العربی زد و در حال حاضر در صدر گلزنان لیگ ستارگان قطر است .
الغرافه با این تساوی 4 امتیازی شد و همچنان در میانه های جدول باقی ماند اما السد 7 امتیازی شد و با یک امتیاز اختلاف بالاتر از تیم الدحیل در صدر جدول باقی ماند. 
الدحیل هم تا دقایقی دیگر به دیدار تیم الریان خواهد رفت و در صورت کسب پیروزی به صدر جدول صعود خواهد کرد. 
السد دو بازی گذشته خود را با نتایج 6 بر صفر و 10 بر یک از تیم های ' الخریطیات' و ' العربی' برده بود.
تیم السد در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 5 و 26 شهریور ماه با تیم استقلال ایران دو بازی رفت و برگشت به ترتیب در تهران و دوحه ، انجام خواهد داد.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

تازه ها