کد خبر 21352

پس از به ثمر رساندن گل چهارم سپاهانی ها به سپیدرود تماشاگران رشتی شروع به شعار دادن علیه سرمربی خود کردند و عزیزی هم در اوج عصبانیت رو به سکو ها علامت سکوت نشان داددر لحظه‌ای از این درگیری لفظی خداداد عزیزی فحش رکیکی به کار برد که به نظر می‌رسد مخاطبش روی سکوهای سردار جنگل بود.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، سپیدرود رشت در هفته دوم لیگ برتر در ورزشگاه سردار جنگل میزبان سپاهان بود و در این دیدار تا دقیقه 40 بازی با 4 گل از حریف خود عقب بود و این موضوع حاشیه‌های زیادی به همراه داشت.

صحنه گل چهارم سپاهان مشکوک به آفساید بود و این موضوع با اعتراض شدید عزیزی به داور مسابقه همراه بود. در این دقایق بود که تماشاگران رشتی شروع به شعار دادن علیه سرمربی خود کردند و عزیزی هم در اوج عصبانیت رو به سکو ها علامت سکوت نشان داد و این موضوع چالش میان او و سکوها را تشدید کرد.

کار خداداد تا حدی بالا گرفت که از زمین مسابقه اخراج شد و به زور ماموران یگان ویژه از زمین خارج شد و هنگام خروج از زمین پاسخ سکوها را می‌داد.

نکته جالب نزدیک بودن میکروفون صدا و سیما به نیمکت دو تیم و محل مناقشه خداداد بود و در لحظه‌ای از این درگیری لفظی خداداد عزیزی فحش رکیکی به کار برد که به نظر می‌رسد مخاطبش روی سکوهای سردار جنگل بود.

با این شرایط بعید به نظر می‌رسد دیگر خداداد را روی نیمکت سپیدرود ببینیم.

IMG_20180803_215402_547

IMG_20180803_215359_541

 

منبع: ایلنا

ارسال نظر

تازه ها