کد خبر 21344

در خصوص علت خط خوردنش از لیست تیم ملی برای حضور در جام جهانی گفت: دلیل خط خوردنم را نمی‌دانم. فقط می‌توانم بگویم از نظر فنی و آمادگی جسمانی در بهترین فرم بودم، اما دعوت نشدم

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، وریا غفوری در مورد برخورد پایش به صورت رضا حبیب‌زاده، بازیکن ذوب‌آهن در دیدار شب گذشته اظهار داشت: دیروز تلخ‌ترین بازی زندگی‌ام بود. در صحنه کرنر توپ به پشت سر من برگشت و اصلاً بازیکن ذوب‌آهن را ندیدم. در لحظه‌ای که پایم به صورت حبیب‌زاده برخورد کرد، متوجه شدم توپ را نزده‌ام و این بازیکن را زده‌ام. خودم شوکه شده بودم و نمی‌دانستم چه کاری باید انجام دهم.

وی افزود: خدا را شکر سیدمهدی رحمتی و پزشکان آنجا بودند و توانستند کمک کنند و خدا را شکر به خیر خوش گذشت. من هم پیگیری کرده‌ام و مثل اینکه یک ماه‌ونیم از تمرین و مسابقه دور خواهد بود. با چند نفر از دوستانم از جمله نیک‌نفس تماس گرفتم، ولی موفق به پیدا کردن آنها نشدم. با سعید آذری (مدیرعامل باشگاه  ذوب‌آهن) هم صحبت کردم و جویای احوال حبیب‌زاده شدم تا بتوانم با این بازیکن صحبت کرده و کمی آرام شوم و احساسم بهتر شود.

هافبک تیم فوتبال استقلال که رادیو ایران صحبت می‌کرد، در رابطه با تغییرات مدیریتی باشگاه استقلال گفت: نمی‌خواهم درباره مدیریت صحبت کنم، اما استقلال اسم بزرگ و سابقه بزرگ و درخشانی دارد و صددرصد شرایط بهتر خواهد شد. ما زمان نقل‌وانتقالات را از دست داده و نتوانستیم تیم را جمع و جور کنیم، اما اکنون شرایط بهتر شده و با گرفتن یک بازیکن دیگر تیم ما کامل خواهد شد و برای قهرمانی در لیگ و آسیا آماده می‌شویم.

غفوری در واکنش به این سؤال که بازیکنان ملی‌پوش استقلال صحبتی درباره جدایی کرده بودند یا نه، تصریح کرد: اصلاً صحبتی در این مورد نمی‌شد که چه تصمیمی خواهند گرفت. همه ذهن‌شان درگیر جام جهانی بود. طبیعی است بازیکنانی چون امید ابراهیمی، سیدمجید حسینی و وحید امیری با بازی‌های خوبی که در جام جهانی انجام دادند، با پیشنهاداتی روبه‌رو شوند. وقتی هم پیشنهاد رسید، آنها هم انتخاب‌شان را کردند.

وی در خصوص علت خط خوردنش از لیست تیم ملی برای حضور در جام جهانی گفت: اگر دلیلش را بدانم، صحبت می‌کنم. دلیل خط خوردنم را نمی‌دانم. فقط می‌توانم بگویم از نظر فنی و آمادگی جسمانی در بهترین فرم بودم، اما دعوت نشدم. البته دیگر از سرم گذشته و انگیزه‌ام بیشتر شده تا در آینده بهتر کار کنم. امیدوارم که دوباره دعوت شوم و به تیم ملی کشورم خدمت کنم. این حق را برای خودم قائلم تا برای تیم ملی بازی کنم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه آیا بازیکنان به قراردادهای چند صد هزار دلاری بازیکنان خارجی اعتراض کرده‌اند یا نه، تصریح کرد: فقط تیام بود که قرارداد بالایی داشت. بازیکنان دوست داشتند او بماند، چون بازیکن خوبی بود. من به شخصه اعتراضی نکردم، چون هر بازیکنی قیمتی دارد. این بازیکنان خیلی گران نبودند، اما به دلیل نواسانات ارز پول ما بی‌ارزش شد و اینها گران شدند.

غفوری در پایان گفت: از حبیب‌زاده به خاطر آن اتفاق ناخواسته عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم زودتر او را ببینم و از دلش در بیاورم.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

تازه ها