کد خبر 19236

کریمی در حالی پای میز مذاکره با استقلال نشسته که او پیش از این با باشگاه تراکتورسازی به توافق رسیده بود. حتی قرار بر این بود که کریمی در ترکیه به اردوی تراکتورسازی هم اضافه شود، اما این اتفاق در نهایت رخ نداد

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، علی کریمیاز روز گذشته (دوشنبه) مذاکرات خود را با مسئولان باشگاهاستقلال آغاز کرده و بر سر برخی از مسائل هم با آنها به توافق رسیده است.

کریمی در حالی پای میز مذاکره با استقلال نشسته که او پیش از این با باشگاه تراکتورسازی به توافق رسیده بود. حتی قرار بر این بود که کریمی در ترکیه به اردوی تراکتورسازی هم اضافه شود، اما این اتفاق در نهایت رخ نداد.

داستان از این قرار است که علی کریمی هفته گذشته در آلمان حضور داشت و مشغول درمان مصدومیتش بود. مذاکرات مسئولان باشگاه تراکتورسازی با کریمی به توافق نهایی منجر شد و دو طرف به توافق رسیدند تا کریمی به اردوی سرخپوشان تبریزی در ترکیه اضافه شود.

در این راستا، باشگاه تراکتورسازی بلیت سفر علی کریمی از آلمان به ترکیه را خریداری کرد تا وی به اردوی این تیم اضافه شود. قرار بود کریمی از آلمان به آنکارا بیاید و از آنکارا هم به آنتالیا سفر کند تا به اردوی تراکتورسازی بپیوندد. کریمی از آلمان به آنکارا می‌آید و از آنکارا هم به آنتالیا سفر می‌کند، اما به یک باره غیب می‌شود!

تراکتوری‌ها تا آنتالیا با کریمی در ارتباط بودند، اما پس از رسیدن او به این شهر، ارتباط‌شان با این بازیکن قطع می‌شود و یکی دو روز بعد هم کریمی در تهران دیده می‌شود و با استقلال مذاکره می‌کند.

این همه آن داستانی است که باعث شده علی کریمی که با تراکتورسازی به توافق رسیده بود، سر از استقلال در بیاورد.

 

منبع: میزان

ارسال نظر

تازه ها