کد خبر 19080

یک بازیکن بلژیکی مطرح کرد

مدافع بلژیک در آستانه بازی سخت تیمش در مقابل فرانسه امپابه را بازیکنی با سرعت بالا و خطرناک دانست که در چشم به هم زدنی می تواند سرنوشت بازی را تغییر دهد دانست.

ه گزارش ایسنا و به نقل از استاندارد، در اولین دیدار مرحله نیمه نهایی جام جهانی روسیه، بلژیک باید به دیدار فرانسه برود. توماس فرمائلن، مدافع بلژیک پیش از این دیدار گفت: از نظر من کیلیان ام‌باپه خطرناک‌ترین بازیکن فرانسه است. او سرعت بسیار بالایی دارد و می‌تواند در یک چشم بر هم زدن سرنوشت یک مسابقه را تغییر بدهد. با این حال بازیکنانی مثل انگولو کانته، اولیویه ژیرو و عثمان دمبله هم در تیم ملی فرانسه هستند که این بازیکنان نیز بازیکنان مهمی هستند و ویژگی‌های مهمی در فوتبال خود دارند. 

فرمائلن که تنها یک بازی از جام جهانی را از ابتدا بازی کرده است، در بازی برابر برزیل در نیمه دوم به زمین بازی آمد. این مدافع قبل از جام جهانی با مصدومیت روبه‌رو بود و توانست خودش را برای این رقابت‌ها آماده کند. 

او در پایان صحبت‌هایش گفت: الان که به این‌جا رسیدیم باید تمام تلاش خودمان را بکنیم تا به دیدار نهایی راه یابیم. اگر نتوانیم به این مهم دست یابیم، ناراحت کننده خواهد بود. فرانسه از تیم‌های خوب این دوره است و فکر می‌کنم شکست دادن این تیم سخت‌تر از شکست دادن برزیل است. آن‌ها همیشه تیمی مدعی هستند ولی ما انگیزه‌های زیادی داریم و دوست داریم به قهرمانی در جام جهانی دست یابیم.

منبع : خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

تازه ها