کد خبر 19070

در شرایط ریاضت اقتصادی کارگران کمپانی فیات از اینکه مالکین این کمپانی قرار است هزینه گزافی برای خرید رونالدو متحمل شوند، ناراضی‌اند

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، در شرایط ریاضت اقتصادی کارگران کمپانی فیات از اینکه مالکین این کمپانی قرار است هزینه گزافی برای خرید رونالدو متحمل شوند، ناراضی‌اند.

این روزها اخبار و شایعات انتقال رونالدو در ایتالیا سوژه شماره یک و بحث روز است. 100 میلیون یورو برای رئال و 120 میلیون یورو دستمزد در طی 4 سال به رونالدو، باعث خشم کارگران کارخانه فیات شده است. دو سال پیش یوونتوس 90 میلیون یورو برای جذب ایگواین هزینه کرده بود که اعتراضاتی را به دنبال داشت و حال قضیه رونالدو، تنش‌ها را بیشتر نیز کرده است.

جراردو جانونه، کارگری که از 18 سال پیش برای فیات کار می‌کند، به گاتزتا دلو اسپورت گفت: «10 سال است که با وجود تورم اقتصادی، حقوق کارگران هیچگونه افزایشی نداشته و این در حالی است که فیات سالانه 126 میلیون یورو به‌عنوان حامی مالی هزینه می‌کند که 26 میلیون یورو فقط متعلق به یوونتوس است. قرار است هزینه جذب رونالدو را نیز کارخانه تقبل کند در حالی که با چنین پولی می‌توان 200 یورو به حقوق هر کارگر شاغل در کارخانه اضافه کرد.» به نظر می‌رسد که رونالدو هنوز نیامده باعث ایجاد تشنج در شهر تورین شده است.

 

منبع: ایلنا

ارسال نظر

تازه ها