کد خبر 18917

اولین زن مدال آور المپیک با حضور وزیر ورزش به عنوان پرچمدار کاروان المپیک ایران در بازی های آسیایی جاکارتا-2018 انتخاب شد وی این موضوع را موجب افتخار خود دانست.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز (شنبه – 16 تیرماه) با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برگزار و کیمیا علیزاده تنها بانوی مدال آور المپیکی کشورمان به عنوان پرچمدار ایران در بازی‌های آسیایی 2018 – جاکارتا معرفی شد.

کیمیا علیزاده با اشاره به این خبر گفت: برای دومین مرتبه است که به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی ایران انتخاب می‌شوم؛ باعث افتخار من است که مورد اعتماد دوباره مسئولین قرار گرفته و امیدوام بتوانم به خوبی پاسخگوی اعتماد آنها باشم.

وی افزود: این موضوع که مسئولین به ورزش بانوان اهمیت می‌دهند و پرچمداری رویدادی مهم همچون بازی‌های آسیایی را از میان بانوان اننتخاب می‌کنند قطعا انگیره ورزشکاران این بخش را دو چندان می‌کند.

علیزاده در پایان گفت: پیش از این نیز در المپیک 2014 نوجوانان به عنوان پرچمدار انتخاب شدم و توانستم در نخستین حضورم طلای این مسابقات را کسب نمایم و تمام تلاشم را می‌کنم در این دوره علاوه بر پرچمداری نماینده شایسته‌ای برای کشورم باشم و با خوشرنگ‌ترین مدال به ایران بازگردم.

منبع : خبرگزاری تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها