کد خبر 18821

ما هیچ تیمی را ترجیح نمی‌دهیم و مهمترین چیز در شرایط کنونی این است که ما برای بازی بعدی‌مان هیچ مصدوم و محرومی نداریم

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، تیم‌های فرانسه و اروگوئه از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 18:30 در ورزشگاه نیژنی نوگراد به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به نفع فرانسه به پایان رسید تا شاگردان دشان به مرحله نیمه نهایی جام جهانی صعود کنند و منتظر بازی برزیل -بلژیک شوند تا رقیب بعدی‌شان مشخص شود.

دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه پس از این برد و رسیدن به نیمه نهایی گفت: ما بسیار خوشحالیم و این افتخار بزرگی برای ما است. ما مستحق این برد و صعود بودیم. ما کار بزرگی را در بازی قبلی‌مان مقابل آرژانتین نیز انجام داده بودیم و بار دیگر در مقابل اروگوئه نیز سطح خودمان را نشان دادیم.

وی افزود: ما همچنان در برخی از موارد ضعف داریم اما در 4 بازی اخیر خودمان را نشان دادیم که تیم متواضعی هستیم. من به تک تک 23 بازیکنم افتخار می‌کنم. واقعا خارج شدن از بازی با آرژانتین کار آسانی نبود. افتخار می‌کنم که فرانسوی هستم و ما در هیچ حالتی در جام جهانی شکست خورده نیستیم. اکنون منتظر رقیب بعدیمان هستیم. ما هیچ تیمی را ترجیح نمی‌دهیم و مهمترین چیز در شرایط کنونی این است که ما برای بازی بعدی‌مان هیچ مصدوم و محرومی نداریم در بازی بعد نیز ماتویدی نیز به جمع ما اضافه خواهد شد.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

تازه ها