کد خبر 18717

خبر اصلی سایت اتحادیه کشتی به قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشور در کرواسی اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"،و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این خبر با اشاره به اینکه به تیم ایران با کسب سه مدال طلا توسط زارع؛ عبدالهی و عموزاد بیشترین مدال طلا را در بین کشورهای شرکت کننده بدست آورد؛ به قهرمانی تیم ایران بالاتر از کشورهای آمریکا و روسیه اشاره شده است.
 
همچنین فیلم مبارزات فینال سه طلایی کشتی کشورمان مقابل رقبای خود در رقابت های جهانی کرواسی نیز بروی صفحه اینستاگرام اتحادیه جهانی کشتی قرار گرفته است.
 
رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان روزهای 11 تا 13 تیرماه در شهر زاگرب کرواسی برگزار شد و در پایان تیم ایران با 3 مدال طلای رحمان عموزاد خلیلی، علیرضا عبداللهی و امیرحسین زارع در اوزان 45، 92 و 110 کیلوگرم، یک مدال نقره محمدرضا قیاسی در وزن 80 کیلوگرم، 3 مدال برنز سید عرفان جعفریان، علی اکبر فضلی و محمد کریمی در اوزان 51، 60 و 65 کیلوگرم و با کسب 152 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید. پس از تیم ایران تیم های آمریکا و روسیه به ترتیب با کسب 132 و 116 امتیاز دوم و سوم شدند.
 
قهرمانی تیم ایران در حالی بدست آمد که این تیم در سال 1996 در کشورمان به عنوان قهرمانی رسیده بود و پس از 22 سال و برای اولین بار در خارج از ایران این عنوان قهرمانی بدست آمد.

منبع : خبرگزاری تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها