کد خبر 16734

امروز پنج شنبه آغاز بزرگ ترین تورنمت جهانی فوتبال است. در ادامه برنامه دیدار میان تیم های مختلف در جام جهانی 2018 آورده شده است.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، بازی های جام جهانی 2018 روسیه از امروز آغاز و تا 24 تیرماه ادامه خواهد یافت.

اولین بازی این رقابت ها ساعت 19:30 دقیقه امروز (پنج شنبه) میان روسیه و عربستان در ورزشگاه لوژنیکی انجام می شود.

**گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است: 

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا،  مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ، پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

گروه  E :  برزیل، سوئیس، کاستاریکا،  صربستان

گروه F:  آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G:  بلژیک،  پاناما، تونس، انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

 

 

جام جهانی 2018 روسیه-  گروه بندی

 

 

برنامه کامل رقابت های جام جهانی 2018:

- مرحله گروهی:

پنج شنبه 24 خرداد

روسیه- عربستان، ورزشگاه لوژنیکی، ساعت 19:30

جمعه 25 خرداد

مصر- اروگوئه، ورزشگاه اکاترینبورگ، ساعت 16:30

ایران- مراکش، ورزشگاه سن پترزبورگ، ساعت 19:30

اسپانیا- پرتغال، ورزشگاه سوچی، ساعت 22:30

شنبه 26 خرداد

فرانسه- استرالیا، ورزشگاه کازان، ساعت 14:30

 آرژانتین- ایسلند، ورزشگاه اسپارتاک، ساعت 17:30

 پرو- دانمارک، ورزشگاه سارانسک، ساعت 20:30

 کرواسی- نیجریه، ورزشگاه کالینینگراد، ساعت 23:30

یکشنبه 27 خرداد

کاستاریکا- صربستان، ورزشگاه سامارا، ساعت 16:30

 آلمان-مکزیک، ورزشگاه لوژنیکی، ساعت 19:30

برزیل- سوئیس، ورزشگاه روستوف، ساعت 22:30

دوشنبه 28 خرداد

 سوئد- کره جنوبی، ورزشگاه نیژنی نووگورود، ساعت 16:30

بلژیک- پاناما، ورزشگاه سوچی، ساعت 19:30

انگلیس- تونس، ورزشگاه وولگوگارد،  ساعت 22:30

سه شنبه 29 خرداد

لهستان- سنگال، ورزشگاه اسپارتاک، ساعت 16:30

کلمبیا- ژاپن، ورزشگاه سارانسک، ساعت 19:30

روسیه- مصر، ورزشگاه سن پترزبورگ، ساعت 22:30

چهارشنبه 30 خرداد

 پرتغال- مراکش، ورزشگاه لوژنیکی،  ساعت 16:30

 اروگوئه- عربستان، ورزشگاه روستوف، ساعت 19:30

ایران- اسپانیا، ورزشگاه کازان، ساعت 22:30

پنج شنبه 31 خرداد

استرالیا- دانمارک، ورزشگاه سامارا، ساعت 16:30

فرانسه- پرو، ورزشگاه اکاترینبورگ، ساعت 19:30

 آرژانتین- کرواسی، ورزشگاه نیژنی نووگورود، ساعت 22:30

جمعه 1 تیر

برزیل -کاستاریکا، ورزشگاه سن پترزبورگ، ساعت 16:30

 ایسلند- نیجریه، ورزشگاه وولگوگارد، ساعت 19:30

سوئیس -صربستان، ورزشگاه کالینینگراد، ساعت 22:30

شنبه 2 تیر

  بلژیک- تونس، ورزشگاه اسپارتاک، ساعت 16:30

کره جنوبی- مکزیک، ورزشگاه روستوف، ساعت 19:30

 آلمان- سوئد، ورزشگاه سوچی، ساعت 22:30

یکشنبه 3 تیر

انگلیس- پاناما، ورزشگاه نیژنی نووگورود، ساعت 16:30

ژاپن- سنگال، ورزشگاه اکاترینبورگ، ساعت 19:30

لهستان- کلمبیا، ورزشگاه کازان، ساعت 22:30

دوشنبه 4 تیر

اروگوئه- روسیه، ورزشگاه سامارا، ساعت 18:30

عربستان- مصر، ورزشگاه وولگوگارد،  ساعت 18:30

ایران- پرتغال، ورزشگاه سارانسک، ساعت 22:30

مراکش- اسپانیا، ورزشگاه کالینینگراد، ساعت 22:30

سه شنبه 5 تیر

  دانمارک- فرانسه، ورزشگاه لوژنیکی، ساعت 18:30

استرالیا- پرو، ورزشگاه سوچی، ساعت 18:30

آرژانتین - نیجریه، ورزشگاه سن پترزبورگ، ساعت 22:30

 کرواسی- ایسلند، ورزشگاه روستوف، ساعت 22:30

چهارشنبه 6 تیر

کره جنوبی- آلمان، ورزشگاه کازان، ساعت 18:30

مکزیک -سوئد، ورزشگاه اکاترینبورگ، ساعت 18:30

صربستان-برزیل، ورزشگاه اسپارتاک، ساعت 22:30

سوئیس- کاستاریکا، ورزشگاه نیژنی، ساعت 22:30

پنج شنبه 7 تیر

ژاپن- لهستان، ورزشگاه وولگوگارد،  ساعت 18:30

کلمبیا- سنگال، ورزشگاه سامارا، ساعت 18:30

انگلیس- بلژیک، ورزشگاه کالینینگراد، ساعت 22:30

پاناما- تونس، ورزشگاه سارانسک، ساعت 22:30

- مرحله یک هشتم نهایی:

شنبه 9 تیر

C۱ - D۲، ورزشگاه کازان ،(بازی 50) ساعت 18:30

A۱ – B۲، ورزشگاه سوچی،(بازی 49) ساعت 22:30

یکشنبه 10 تیر

B۱ - A۲، ورزشگاه لوژنیکی،(بازی 51) ساعت 18:30

D۱ - C۲، ورزشگاه نیژنی نووگورود،(بازی 52) ساعت 22:30

دوشنبه 11 تیر

 E۱ – F۲، ورزشگاه سامارا،(بازی 53) ساعت 18:30

 G۱ - H۲، ورزشگاه روستوف،(بازی 54) ساعت 22:30

سه شنبه 12 تیر

F۱ - E۲، ورزشگاه سن پترزبورگ،(بازی 55) ساعت 18:30

 G۲ - H۱، ورزشگاه اسپارتاک،(بازی 56) ساعت 22:30

- مرحله یک چهارم نهایی:

جمعه 15 تیر

 برنده بازی ۴۹ - برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود  (بازی ۵۷)، ساعت 18:30

برنده بازی ۵۳ - برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا  (بازی ۵۸)، ساعت 22:30

شنبه 16 تیر

برنده بازی ۵۵ - برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا (بازی ۶۰)، ساعت 18:30

برنده بازی ۵۱ - برنده بازی ۵۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۵۹)، ساعت 22:30

- مرحله نیمه نهایی:

سه شنبه 19 تیر

برنده بازی ۵۷ - برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ  (بازی ۶۱)، ساعت 22:30

چهارشنبه 20 تیر

برنده بازی ۵۹ - برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۶۲)، ساعت 22:30

- دیدار رده‌بندی:

شنبه 23 تیر

بازنده بازی ۶۱ - بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ، ساعت 18:30 

- دیدار فینال:

جمعه 24 تیر

برنده بازی ۶۱ - برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی، ساعت 19:30

 

ارسال نظر

تازه ها