کد خبر 16591

برای نخستین بار

با صدور دستوری از سوی مدیر مجموعه آزادی بازی های جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه آزادی به نمایش در می آید و علاقه مندان می توانند همراه با خانواده به تماشای این مسابقات بنشینند.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، بر اساس دستور صادره از سوی ناصر محمودی مدیر مجموعه ورزشی آزادی، زیرساخت های لازم برای نمایش بازی های جام جهانی روسیه در بزرگ ترین ورزشگاه خاورمیانه انجام گرفته است تا علاقه مندان بتوانند این بازی های مهیج را در کنار خانواده خود تماشا کنند.

طبق هماهنگی های صورت گرفته یک نمایشگر بزرگ به مساحت 1200 متر مربع در قسمت روبروی جایگاه ورزشگاه آزادی کار گذاشته خواهد شد تا تماشاگران از طبقه اول و دوم ضلع غربی ورزشگاه، تماشاگر بازیهای جام جهانی از جمله دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران باشند.

 این اتفاق برای نخستین بار است که در یک مجموعه ورزشی رخ می دهد و پیش بینی می شود با استقبال علاقه مندان به ورزش در مرحله نخست 10 هزار بلیت فروخته شود.

طی چند روز گذشته موضوع نمایش مسابقات جام جهانی در ورزشگاه آزادی با کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور ورزشی شورای اسلامی شهر تهران در میان گذاشته شده و اعضا حداکثر همکاری را برای تحقق این امر داشتند. در صورت موافقت نهادهای دیگر، ویژه برنامه نمایش مسابقات جام جهانی در مجموعه ورزشی آزادی، از 24 خردادماه همزمان با بازی افتتاحیه آغاز خواهد شد.

مدت زمان برگزاری این رویداد فرهنگی یک ماه خواهد بود و خانواده های حاضر در مجموعه ورزشی آزادی علاوه بر تماشای مسابقات جام جهانی 2018 روسیه، از برنامه های مفرح دیگر بهره مند خواهند شد.

لازم به یادآوری است که در زمان برگزاری رقابت های جام جهانی، وسایل حمل و نقل عمومی از جمله مترو و اتوبوس از سطح شهر تهران به سمت مجموعه ورزشی آزادی و بالعکس دایر خواهد بود.

 

 

منبع:ایسنا 

 

ارسال نظر

تازه ها