کد خبر 16400

طبق قوانین فیفا، داوران هر مسابقه 2 روز پیش از آغاز بازی مشخص می شوند و کمیته داوران فدراسیون جهانی فوتبال، روز چهارشنبه اسامی داوران دیدار ایران و مراکش را اعلام می کند

 به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد،جام جهانی 2018 درحالی از 24 خرداد با دیدار تیم های روسیه و عربستان سعودی آغاز می شود که شاگردان کی روش در گروه B بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال با تیم های مراکش، اسپانیا و پرتغال همگروه هستند و باید در نخستین دیدار 25 خرداد مقابل شاگردان رنار قرار بگیرند.

طبق قوانین فیفا، داوران هر مسابقه 2 روز پیش از آغاز بازی مشخص می شوند و بر همین اساس، کمیته داوران فدراسیون جهانی فوتبال، روز چهارشنبه اسامی داوران دیدار ایران و مراکش را اعلام می کند.

البته با توجه به اینکه، ایران تیم آسیایی است و مراکش نماینده آفریقا محسوب می شود، به احتمال زیاد داوران اروپایی دیدار یوزهای پارسی و شیرهای اطلس را قضاوت می کنند. البته برای قطعیت این موضوع باید تا روز چهارشنبه صبر کرد.

در دیگر دیدار هفته نخست گروه B جام جهانی هم تیم های پرتغال و اسپانیا با یکدیگر روبرو خواهند شد.

دیدار تیم های ایران و مراکش، ساعت 19:30 روز جمعه 25 خرداد در ورزشگاه کرستوفسکی شهر سن پترزبورگ برگزار خواهد شد. شاگردان کی روش در دیدار دوم با اسپانیا و در آخرین بازی مرحله گروهی، 4 تیر با یاران رونالدو دیدار خواهند کرد.

جام جهانی روز پنج شنبه 14 خرداد با دیدار روسیه میزبان و عربستان برگزار خواهد شد.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 

ارسال نظر

تازه ها