کد خبر 14278

مدیر عامل استقلال گفت: امسال تصمیم گرفته بودیم که از گروهمان در آسیا صعود کنیم در کنار آن در جام حذفی به عنوان قهرمانی دست یابیم، سهمیه لیگ قهرمانان را بدست آوریم. برای فصل آینده هم هدف اصلی مان قهرمانی در لیگ است

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، رضا افتخاری پس از پایان جشن قهرمانی استقلال درباره آخرین شرایط این روزهای استقلال تصریح کرد: اکنون روزهای خوب استقلال است چرا که توانست هم قهرمان جام حذفی شود و هم به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کند. هفت بازیکنان از تیم ملی به اردوی تیم ملی برای حضور در جام جهانی دعوت شدند که برای آنها آرزوی موفقیت می کنیم.

او ادامه داد: باید تیم را برای حضور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیاآماده کنیم و هم اینکه برای لیگ هجدهم بتوانیم یک تیم آماده را روانه مسابقات کنیم. خوشبختانه برنامه ریزی هایمان مرحله به مرحله پیش می رود. امسال تصمیم گرفته بودیم که از گروهمان در آسیا صعود کنیم در کنار آن در جام حذفی به عنوان قهرمانی دست یابیم، سهمیه لیگ قهرمانان را بدست آوریم که خدارا شکر به این هدف گذاریمان دست یافتیم. برای فصل آینده هم هدف اصلی مان قهرمانی در لیگ است.

افتخاری در ادامه بیان کرد: ما در طول این مدت به سختی توانستیم این تیم را مدیریت کنیم. خیلی روی ما فشار است. بخش عمده ای از بودجه ما صرف پرداخت پول طلبکاران شد. متاسفانه این بدهی ها بخش عمده ای از بودجه ما را بلعید. بیشتر بودجه را صرف بدهی ها کردیم تا از این طریق بتوانیم مجوز حرفه ای را دریافت کنیم.

هواداران کوچک ترین بهانه ای دست ماموران AFC ندادند

مدیر عامل استقلال در ادامه اظهار کرد: اگر دولت بتواند کمک کند تا بتوانیم این بدهی ها را پرداخت کنیم قطعا در سال های آینده تیم می تواند یک نفس راحتی از این بابت بکشد و موجب می شود تا به موفقیت های بیشتری برسیم. هواداران استقلال در دیدار مقابل ذوب آهن بسیار عالی بودند و کوچک ترین بهانه ای دست ماموران AFC ندادند و خوشبختانه در کنار آن گزارش های خوبی توسط ناظر بازی برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده است. ممنونم از هواداران که روز به روز بهتر می شوند و بهترین تماشاگران دنیا هستند.

او درباره لیست ورود و خروج شفر هم گفت: هنوز شفر لیستی به ما ارائه نکرده البته عجله ای از این بابت نداریم. به دنبال این هستیم تا بازیکنان مان را حفظ کنیم و قراردادشان را برای فصل بعد هم تمدید کنیم تا در تیم بمانند، زیرا حیف است با رفتن این بازیکنان به تیم آسیب وارد شود.

افتخاری درباره آخرین وضعیت نور افکن هم گفت: خودش هوای رفتن به سرش زده است و به نظرم زود است از استقلال برود، باید بازی های بیشتری در لیگ قهرمانان انجام دهد تا به تجربیاتش افزوده شود، پس از آن به فوتبال اروپا برود.اگر الان برود با مشکل مواجه می شود.

مدیرعامل استقلال درباره شرایط مجید حسینی هم گفت: صحبتی از رفتن این بازیکن انجام نشده است.

برکناری ورمزیار صحت ندارد

او درباره برکناری ورمزیار از آکادمی استقلال گفت: چنین چیزی صحت ندارد. قرار بود نوری و گودرز حبیبی به او کمک کنند و تصمیم بر این نبود تا ورمزیار از کار برکنار شود. او همچنان کارش را با قدرت ادامه می دهد چرا که برای این تیم زحمت کشیده و جزء پیشکسوتان استقلال محسوب می شود.

می خواهیم تیام و جپاروف را حفظ کنیم

افتخاری درباره آخرین وضعیت جپاروف، تیام و بویان تصریح کرد: بوبان فعلا بلاتکلیف است و قرار شده شفر درباره او تصمیم گیری کند. سایر نفرات هم می خواهیم حفظ کنیم.

او در مورد وضعیت وریا غفوری هم گفت: او هم در تیم می ماند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

تازه ها