کد خبر 13953

در پایان آخرین بازی لیگ

سرمربی آرسنال پس از 22 سال حضور در این باشگاه شمال لندنی امروز در پایان آخرین بازی لیگ گفت: پیدا کردن مقصد دیگری بجز آرسنال دشوار است و حتی اگر مربیگری هم نکنم هوادار این تیم باقی خواهم ماند

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، آرسن ونگرسرمربی کهنه کار آرسنال پس از 22 سال حضور در این در این باشگاه شمال لندنی امروز عصر در دیدار با هادرسفیلد برای آخرین بار روی نیمکت توپچی ها نشست و با پیروزی 1-0 با سرخپوشان لندنی وداع کرد.

زمانی که از ونگر درباره احتمال هدایت یک باشگاه لیگ برتری در برابر آرسنال سئوال شد، ونگر اظهار داشت که این سناریو بعید است.

سرمربی 68 ساله فرانسوی گفت: "من برای این لحظه آماده نیستم، بسیار دشوار خواهد بود. فکر می کنم در آن روز من در خانه خواهم ماند. نمی دانم، در حال حاضر، انتظار چنین چیزی را ندارم."

ونگر تأیید کرد که پیشنهادهایی از باشگاه های دیگر دریافت کرده اما هنوز این گزینه ها را بررسی نکرده است.
وی گفت : البته بله، من پیشنهادهایی داشته ام، اما در حال حاضر با هیچ کس درباره آنها صحبت نکرده ام. شما نمی توانید از چنین فرآیند طولانی بیرون بیایید و صبح روز بعد بگویید، بله، من جای دیگری می روم.این غیرممکن است."

اما وقتی دوباره از ونگر سئوال شد آیا او در انگلستان دوباره مربیگری خواهد کرد یا نه، ونگر گفت: "نمی دانم شاید بهتر است به جای دیگری بروم."
او گفت: "احساس می کنم که نه تنها طرفدارانمان بلکه مردم انگلیس احترام زیادی برای من قائل هستند."

"تکرار می کنم - من فوتبال انگلیس را دوست داشتم، اما در طول 22 سال آموختم که انگلستان را هم دوست داشته باشم".
ونگر در پایان عنوان کرد پیدا کردن مقصد دیگری بجز آرسنال دشوار است و حتی اگر مربیگری هم نکنم هوادار این تیم باقی خواهم ماند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

تازه ها