کد خبر 13950

در جلسه امشب با گرشاسبی رخ داد

در جلسه امشب با گرشاسبی، برانکو موافقت قطعی خود را برای تمدید قرارداد با باشگاه پرسپولیس اعلام کرد

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، پس از اینکه سه دستیار کروات برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ظهر امروز به دفتر گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس رفتند و قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کردند، می‌شد حدس زد که برانکو سرمربی پرسپولیس بعد از مدتی مذاکره با مسئولان باشگاهش برای تمدید قرارداد به صورت رسمی به توافق رسیده است.

چرا که یکی از شروط مهم برانکو برای تمدید قرارداد، تمدید با دستیارانش بود که این اتفاق امروز رخ داد.

بعد از تمدید قرارداد دستیاران سرمربی پرسپولیس قرار شد امشب و با حضور حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه در اردوی پرسپولیس قرارداد سرخ‌ها با مربی کروات روی کاغذ رسمی شود و به همین دلیل جلسه‌ یک ساعته‌ای در هتل اوین برگزار شد.

در این جلسه که حمیدرضا گرشاسبی، حسین خبیری و پندار خمارلو به همراه برانکو در آن حضور داشتند برانکو موافقت قطعی خود را برای تمدید قرارداد با باشگاه پرسپولیس اعلام کرد و در جلسه امشب خود با گرشاسبی از آینده پرسپولیس و همچنین برنامه‌هایی که برای تیمش دارد صحبت کرد و از اهداف خود در آینده سرخ‌پوشان به صحبت پرداخت.

از طرف دیگر پیش‌نویس قرارداد برانکو طی روزهای اخیر بین باشگاه و سرمربی کروات چند بار ردوبدل شده بود تا طرفین نظرات خود را درباره ادامه همکاری بیان کنند که در نهایت برانکو موافقت خود را برای تمدید قرارداد با پرسپولیس اعلام کرد.

امشب گرشاسبی متن قرارداد را در اختیار برانکو گذاشت تا این مربی کروات با امضای آن فردا صبح قرارداد امضا شده را در اختیار باشگاه بگذارد. این در حالی است که برانکو در پی مذاکراتی که با مسئولان پرسپولیس داشت از همان دیماه سال قبل و در پی امضای توافق‌نامه از ادامه حضورش در پرسپولیس صحبت کرده بود.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

تازه ها