کد خبر 13701

مربی استقلال با بیان اینکه تیم ما خسته بود افزود: تیم ذوب آهن نیز نیز خشن بازی می کرد

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، بیژن طاهری مربی استقلال درباره دیدار هفته گذشته با ذوب آهن گفت: بازیکنان ما در این مدت خسته شدند. بازی های ما با فاصله کم بودند و هر 10 روز سه بازی انجام می دهیم. این فشردگی باعث شد بازیکنان ما خسته شوند. ما در این مدت همواره در سفر بودیم. این توجیه نتیجه نیست اما باید شرایط را بدانید که بازیکنان خسته بودند. بازی پرفشاری داشتیم و به بازیکنان فشار زیادی آمد. تیم حریف نیز خشن بازی می کرد و باوجود موقعیت های زیاد برای گلزنی در نهایت با یک اتفاق نتیجه را واگذار کردیم.

وی افزود: هیچ چیز تمام نشده و یک 90 دقیقه دست نخورده در ورزشگاه آزادی باقی مانده است. تمام تلاش خود را می کنیم تا به اندازه لازم گلزنی کنیم و استقلال از این مرحله نیز دست پر خارج شود. استقلال توانایی و لیاقت شکست ذوب آهن و صعود به مرحله بعد را دارد.

مربی استقلال در ادامه درباره دیدار برگشت اضافه کرد: فوتبال است و هیچ چیز معلوم نیست. از دقیقه اول با حوصله به میدان می رویم و بی گدار به آب نمی زنیم. با منطق فوتبال بازی می کنیم و کاری می کنیم تا هواداران سربلند به خانه بروند.

او در ادامه درباره شرایط روحی بازیکنان برای بازگشت برابر ذوب آهن تصریح کرد: در وجود بازیکنان می بینم که می توانیم صعود کنیم. بعد از بازی در اصفهان همه می گفتند ناراحت نباشید زیرا در آزادی جبران می کنیم. تمام تیم ما متحد و همدل هستند و با اتحادی که درون باشگاه میان تمامی ارکان مجموعه از مدیرعامل تا کادرفنی و بازیکنان و کادرپزشکی و غیره وجود دارد، می توانیم به مرحله بعدی برویم. امیدواریم امید ابراهیمی نیز به بازی برسد زیرا او برای تیم مهره ای تاثیر گذار است.

طاهری در پایان درباره اهمیت حضور تماشاگران در ورزشگاه اضافه کرد: تماشاگران در بازی با العین و الریان به ما روحیه دادند و بازی را آنها برابر الریان بردند. امیدوارم با صبر و متانت تیم را تشویق کنند. انتظارات تا اندازه زیادی از استقلال برآورده شده اما لیاقت تماشاگران بیشتر است. بازیکنان برای شاد کردن دل هواداران همه کار می کنند. فراموش نکنیم که بسیاری فکر می کردند ما از مرحله گروهی صعود نمی کنیم اما حالا همه مجموعه می خواهیم مسیری که آغاز کردیم را با قدرت ادامه دهیم و به دنبال صعود از این مرحله هستیم.

 

منبع: ایلنا

ارسال نظر

تازه ها