کد خبر 11501

در نشست خبری

سرمربی تیم ذوب آهن درباره رویارویی تیمش با استقلال گفت: ۲۲ سال در استقلال حضور داشتم و بازی سختی است. فکر می‌کنم یکی از زیباترین فوتبال های این فصل ایران خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از دیدار لوکوموتیو تاشکند و ذوب آهن حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

 

  • باتجربه ترین مربی لیگ قهرمانان هستم


باتجربه ترین مربی لیگ قهرمانان آسیا هستم، ولی این یکی از سخت ترین بازی های زندگی ام بود. به تیم لوکوموتیو هم تبریک می گویم. فوتبال خیلی با برنامه ای بازی کردیم؛ هرچند شانس هم آوردیم اما لیاقت برد و صعود را داشتیم.

 

  • بازی خوب لوکوموتیو ما را عقب نشانددر این بازی دو هدف داشتیم هدف دوم ما این بود که به گل دوم برسیم. قدرت تاکتیکی لوکوموتیو باعث شد عقب نشینی کنیم. آن‌ها بازی خوبی انجام دادند اما ما بازی را به سود خودمان تمام کردیم.
بازی با استقلال زیبا تری بازی فصل می شود.


به هر سه تیم ایرانی ذوب آهن، استقلال و پرسپولیس تبریک می‌گویم. استقلال تیم خوب و روبه رشدی است؛ فوتبال حرفه‌ای است و باید مقابل استقلال قرار بگیرم. ۲۲ سال در استقلال حضور داشتم و بازی سختی است. فکر می‌کنم یکی از زیباترین فوتبال های این فصل ایران خواهد بود.

 

  • فکر و ذکرم روی ذوب آهن است، نه سپاهان


من در سپاهان هم مربیگری کرده‌ام. خیلی از مربیان ایرانی دوست دارند در این تیم مربیگری کنند. در رسانه‌ها این خبر منتشر شده اما من تمام فکر و ذکرم روی تیم خودم است.

 

منبع: ورزش سه

ارسال نظر

تازه ها