کد خبر 72062

فعالان بازار

فعالان بازار معتقدند بازار مسکن در فاز غیر قابل پیش بینی قرار گرفته و در حال حاضر قیمت در مناطق ارزان تر، افزایش و در مناطق گران تر کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  آخرین آمارهای ارائه شده از سوی بانک مرکزی نشان می دهد متوسط قیمت معامله مسکن در تهران به ۱۲ میلیون و ۴۶۳ هزار تومان رسیده است.  

 بر این اساس ارزان ترین منطقه تهران در حال حاضر منطقه ۱۸ شهرداری است که قیمت خرید و فروش ملک در این منطقه به طور متوسط به اندکی بیش از ۶ میلیون تومان رسیده است.  

 در حال حاضر گران ترین منطقه تهارن منطقه یک شهرداری است که قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در این منطقه برابر با ۲۳ میلیون و ۴۷۲ هزار تومان است.  

 بررسی ها نشان می دهد آبان ماهبازار مسکن رونقی محسوس را نسبت به مهر ماه دارا بود. در عین حال بررسی ها نشان می دهد متوسط قیمت خرید و فروش مسکن در تهران با کاهش روبرو بوده است. بسیاری از فعالان بازار معتقدند بازار مسکن در فاز غیر قابل پیش بینی قرار گرفته و هر چند از تیرماه روند ریزشی بر این بازار حاکم شده بود اما در حال حاضر قیمت در مناطق ارزان تر، افزایش و در ماطق گران تر کاهش یافته است. / خبرآنلاین 

 

ارسال نظر

تازه ها