کد خبر 21606

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفته است که آینده بازار مسکن قابل پیش بینی نیست چون استراتژی مشخصی برای این بازار وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، قلی الله قلی زاده با انتقاد از وضعیت بازار مسکن، گفت: نبود استراتژی مشخص پیش بینی آینده این بازار را غیر ممکن کرده است.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و بخش آهوراند در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بی برنامه گی آفت اقتصاد کشور شده است، افزود: متاسفانه هر چه بر علیه ایران حساب شده و برنامه مدارانه حرکت می شود در داخل هیچ اقدام از پیش بررسی شده ای صورت نمی گیرد.

ایران در برابر هجمه های استراتژیک و برنامه ریزی شده دشمنان هیچ برنامه ای را دنبال نمی کند

وی با تاکید بر اینکه ایران در برابر هجمه های استراتژیک و برنامه ریزی شده دشمنان هیچ برنامه ای را دنبال نمی کند، تصریح کرد: متاسفانه در شرایط فعلی کشور پیش بینی بازارهای مختلف از جمله مسکن سخت و حتی غیر ممکن است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه دولت باید بسته اقتصادی مشخص برای بازار مسکن داشته باشد، گفت: این بسته باید دربرگیری بسیار داشته و به همه اقشار جامعه توجه کند.

وضعیت قیمت ها در بازار مسکن رو به کاهش است

الله قلی زاده با اشاره به وضعیت معاملات و قیمت ها در بازار مسکن، افزود: طبق بررسی ها قیمت ها در بازار مسکن همسو با بازارهای موازی خود از جمله طلا و ارز روند کاهشی به خود گرفته است.

وی ادامه داد: دولت باید با ارایه طرح مشخص ضمن به جریان انداختن تولید مسکن حباب قیمت ها را نیز از بین ببرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: باید بدانیم که ادامه بی برنامه گی در بخش مسکن وضعیت اقتصادی کشور را از این نیز بدتر کرده و سایر بازارها را نیز درگیر حباب بی سابقه نرخ ها خواهد کرد از این رو ادامه تعلل دولت به صلاح نیست.

منبع: انتخاب

ارسال نظر

تازه ها