کد خبر 99943

ایران از برگزاری یک همایش میان ایران و اروپا درباره روابط تجاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از  سازمان توسعه تجارت ایران، سیدی مشاور اموربین الملل و توافقنامه های تجاری این سازمان با اعلام این خبر افزود: در این رویداد، در طول 20 روز، نشست های تجاری بین شرکت های دو طرف برگزاری می شود و  در سه روز همایش یعنی روزهای 24، 25 و 26 آذرماه بیش از 60 نفر از ایران واروپا سخنرانی خواهند کرد.

وی در خصوص هدف از برگزاری این رویداد اظهار داشت: هدف اصلی، ایجاد زمینه برای شرکت های دو طرف جهت ورود به تعامل تجاری- اقتصادی است. ایجاد زمینه برای تحولات جدید در این حوزه می تواند منتهی به بازیابی روابط تجاری شده و فرصتهای زیادی را برای توسعه صادرات غیر نفتی کشورمان به همراه تامین واردات کالاهای سرمایه ای و واسطه ای از اروپا و زمینه سازی برای جذب سرمایه گذاری خارجی، افزایش صادرات و متنوع سازی بازارهای صادراتی و نیز همکاری های مشترک فراهم  کند.

برگزاری این رویداد تجاری به صورت وبیناری و در وبسایت اختصاصی این رویداد به آدرس: https://www.europeiranbusinessforum.com/ صورت می گیرد. 

گفتنی است علاوه بر همایش سه روزه، 12 مبحث آموزشی مرتبط با تجارت بین الملل ونفوذ در بازارهای جهانی با کمک مدرسینی از ایران واروپا ارایه می شود که می تواند به ارتقای توان تخصصی شرکت های ایرانی برای ورود به بازارهای جهانی کمک نماید./فارس

 

ارسال نظر

تازه ها