کد خبر 99890

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در سخنانی اعلام کرد در حال حاضر شقه تازه گوسفندی بدون دنبه و کشتار روز با قیمت هرکیلو ۱۱۵ هزارتومان به مصرف کنندگان عرضه می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، علی اصغر ملکی در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه قیمت گوشت گوسفندی نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده است، اظهار کرد: در حال حاضر شقه تازه گوسفندی بدون دنبه و کشتار روز با قیمت هرکیلو ۱۱۵ هزارتومان به مصرف کنندگان عرضه می شود.

وی با اشاره به اینکه تقاضای خرید گوشت به دلیل رسیدن به روزهای پایانی ماه کاهش یافته است، گفت: معمولا مردم هفته اول هر ماه مایحتاج اولیه خود را خریداری می کنند و همین امر باعث می شود که قیمت گوشت دراین مدت دچار نوسان شود، زیرا تقاضا افزایش می یابد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی درخصوص قیمت گوشت در شب یلدا نیز گفت: محدودیت های کرونایی باعث شده که مراسم ها برگزار نشود و دورهمی ها نیز کاهش یابد به همین دلیل تقاضای خرید گوشت برای شب یلدا هم کمتر خواهد شد. اما به دلیل نزدیک بودن به اول ماه بعد ممکن است تغییراتی ایجاد شود.

وی در پایان گفت: به مردم توصیه می کنیم که شتابزده خرید نکنند و  خرید خود را به روزهای اول هرماه نیز موکول نکنند تا بتوانند مقدار گوشت بیشتر با قیمت مناسب تری تهیه کنند.

منبع: ایسنا 

ارسال نظر

تازه ها