کد خبر 96290

رو.حانی امروز در جلسه ستاد کرونا اعلام کرد: اقتصاد ایران از آلمان هم بهتر است و امیدواریم شرایط اقتصادی کشور تا پایان سال جاری بهتر شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، رئیس‌جمهور صبح امروز (شنبه) در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تشکر از کادر درمان و برخی از دستگاه‌ها که این ایام بار سنگینی بر دوششان است، اظهار داشت: کادر درمان در طول هفت ماه و چند هفته ای که با این بیماری درگیر هستند، همه تلاش بسیار زیاد و فداکارانه‌ای انجام داده‌اند. ما باید از این پرسنل قدردانی و تشکر کنیم. البته جاهای مختلف نحوه مراقبت بهتری داشتند و امروز قرار شد مواردی که نمره بسیار عالی داشتند، وزارت بهداشت گزارش دهد و تشویقی که لازم است انجام دهند. گرچه همه کادر درمان در سراسر کشور فداکاری کردند.

رئیس‌جمهور تصریح کرد: از مردم عزیز می‌خواهم که در عمل از کادر درمان تشکر کنیم و این تشکر، حداقل استفاده از ماسک است. اگر همه ما از ماسک استفاده کرده، فاصله‌های اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی را مراعات کنیم، این تشکر عملی از کادر درمان است و آنها اگر ببینند همه مردم تلاش می‌کنند و توجه دارند و مراعات می کنند و مراقب هستند، تقدیر و تشکر عملی از آنها است.

وی عنوان کرد: گروه دومی که می‌خواهم از آنها تشکر کنم، مربوط به این می‌شود که عمده افتتاح‌های ما در پنجشنبه گذشته در زمینه تولید واکسن و مواد اولیه مورد نیاز دارو بود که شرکت های دانش بنیان، وزارت بهداشت، معاونت علمی و فناوری انجام داده بودند و  بسیار تلاش و کوشش کردند تا به این نتیجه رسیدند./انتخاب

 

ارسال نظر

تازه ها