کد خبر 95536

ثشاهد از افزایش سود هر سهم نسبت به سال مالی 97 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  شرکت شاهد با سرمایه ۴ هزار و ۶ میلیارد و ۶۳۲ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت شاهد در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۸۶ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۷۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۶۴ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۵۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۲ هزار و ۸۸ میلیارد و ۲۶۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "ثشاهد" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۱۶۵ ریال و سود خالص را ۶۶۱ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت شاهد در دوره یاد شده، با افزایش ۱۳ هزار و ۴۲۷ میلیارد و ۹۲۶ میلیون ریال به ۱۶ هزار و ۴۶۸ میلیارد و ۱۷۱ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۷۱ میلیارد و ۷۹۴ میلیون ریال معادل یک هزار و ۹۳۲ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال محاسبه شد.

"ثشاهد" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸۰۲ میلیارد و ۵۱۴ میلیون ریال به مبلغ معادل یک هزار و ۱۶۳ میلیارد و ۴۰۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۳۶۰ میلیارد و ۸۹۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت شاهد طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۷۴ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریال خریداری کرد./سنا

 

ارسال نظر

تازه ها