کد خبر 73704

شهردار تهرانف محمود ترفع را به سمت سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در متن حکم شهردار تهران این چنین آمده است: « با توجه به سوابق،تخصص، تعهد و تجارب جناب‌عالی، به‌موجب این حکم شما را به سمت «سرپرست شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران و حومه» منصوب می‌نمایم.

امید است براساس اسناد فرادست و برنامه‌های مصوب شهرداری تهران، در راستای ارتقای سطح کیفی و رفاه شهروندان، در انجام خدمت‌رسانی تلاش نمایید و در هماهنگی با معاونت حمل و نقل وترافیک، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسی‌رانی شهر تهران، شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، نسبت به برنامه‌ریزی، اطمینان از حسن اجرای امور، حفظ منافع، سرمایه، اموال شرکت و رفع موانع، همه توان و تجریه خویش را در راستای تحقق شعار «تهران، شهری برای همه» بکار گیرید.

توفیقات روزافزون جناب‌عالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسألت دارم.»

همچنین پیمان سنندجی که پیش از این مسئولیت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه را برعهده داشت به سمت مشاور شهردار در امور حمل و نقل و اتوبوسرانی منصوب شد.

در متن حکم پیروز حناچی این چنین آمده است: «نظر به تعهد، سوابق و تجارب جناب عالی به موجب این حکم شما را به سمت «مشاور شهردار در امور حمل و نقل و اتوبوسرانی» منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا در راستای تحقق شعار «تهران، شهری برای همه» موجبات ارایه خدمت مفید وموثر به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید. 

توفیقات روزافزون جناب عالی را درایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسالت دارم.»/مهر

 

ارسال نظر

تازه ها