کد خبر 61008

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، ادعای اسراییل مبنی بر حمله به مواضع ایران را دروغ و کذب خواند و گفت که آمریکا و اسراییل توان حمله به مواضع ایران را در سوریه ندارند و به مراکز مشاوره ما آسیبی نرسانده اند.

به گزارش بااقتصاد، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره تجاوز اسراییل به حریم هوایی سوریه و عراق، گفت: اقداماتی که اسراییل و آمریکا مشترکا در سوریه و عراق انجام می‌دهند خلاف مقررات بین‌المللی است و پاسخ‌ آنها را بزودی مدافعان سوریه و عراق خواهند داد.

رضایی ادعای هدف قرار گرفتن مواضع ایران از سوی اسراییل را تکذیب و تصریح کرد: این موضوع دروغ است و صحت ندارد. اسراییل و آمریکا توان حمله به مراکز مختلف ایران را ندارند ضمن اینکه به مراکز مشاوره‌ای که داریم آسیبی وارد نشده است.

به گزارش ایلنا، سامانه پدافند هوایی سوریه با حملات موشکی دشمن اسراییلی علیه دمشق مقابله و بیشتر موشک‌ها را قبل از رسیدن به هدف ساقط کرده است، اما اسراییل مدعی شده که در این حمله مواضع ایران را مورد هدف قرار داده است.

پیش از این هم نیروهای امنیتی عراق در واکنش به هدف قرار دادن مواضع حشدالشعبی اعلام کردند که نیروهای آمریکایی از این پس باید برای هرگونه عملیات نظامی هوایی از جمله حمله علیه مواضع داعش از دولت عراق کسب اجازه کنند.

 

ارسال نظر

تازه ها