کد خبر 44680

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: در جریان سفر یک روزه فردای روحانی به بوشهر، چند پروژه بزرگ از پارس جنوبی افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، حسن روحانی رئیس جمهور فردا و در جریان سفر به استان بوشهر، چند پروژه بزرگ از پارس جنوبی را افتتاح خواهد کرد.

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور که به بوشهر رفته است، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه مطالبات و رویکردهایی که برای توسعه استان بوشهر از مسئولین استان دریافت کرده بودیم، در سفر رئیس جمهور لحاظ شده به گونه‌ای که اعتبارات بسیار خوبی برای اجرای پروژه‌ها و طرح‌های مختلف در نظر گرفته شده است.

وی در صفحه اینستاگرام خود گفته است: با حضور رئیس جمهوری در این استان پروژه‌های بسیار عظیمی از پارس جنوبی فردا به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گفته واعظی، قرار بر این بوده تا سفر روحانی به بوشهر 2 روزه باشد ولی به دلیل فشردگی برنامه های رئیس جمهور در آخر سال، این سفر یک روزه خواهد بود.

وی همچنین گفته است: روحانی حتماً در آینده به شهرستان بوشهر خواهد رفت و برنامه‌هایی هم با شورای اداری و هم با مردم این شهرستان خواهد داشت.

واعظی افزود: در این روزها تامین معیشت مردم بخش قابل توجهی از وقت رئیس جمهوری و اعضای اقتصادی کابینه را به خود اختصاص داده و بعنوان مهمترین اولویت کاری هیات دولت است.

وی خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم با همت مسئولان تدابیری اندیشیده شود که بتوان مشکلات معیشتی مردم را برطرف کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: آسایش و آرامش مردم در ایام عید برای دولت بسیار مهم است و دولت برای تامین نیازمندی های مردم در این روزها تلاش می کند تا میوه، ارزاق عمومی، لباس و منسوجات مورد نیاز مردم تامین شده و تلاش می شود با قیمت مناسب به دست مردم برسد.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

تازه ها