کد خبر 105047

رییس پلیس‌راه استان کرمانشاه، از بازگردانده شدن 270 خودرو شهرهای قرمز و نارنجی از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون که قصد ورود به کرمانشاه و دیگر شهرهای استان را داشتند، خبر داد.

به گزارش بااقتصاد، سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خودروهایی که پلاک آنها مربوط به شهرهای با وضعیت کرونایی قرمز یا نارجی است، حق سفر به دیگر مناطق را ندارند. 

وی افزود: علاوه بر عودت 270 دستگاه خودروی شهرهای قرمز و نارنجی، ممکن است خودروهای دیگر متعلق به این شهرها به صورت سیستمی و پایش های تصویری شناسایی و اعمال قانون شده باشند. 

 حیدری در ادامه از افزایش 93 درصدی ترددهای جاده ای در استان خبر داد و گفت: بیشترین ترددها در محورهای کرمانشاه - صحنه و کرمانشاه - اسلام آبادغرب صورت گرفته است. 

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه همچنین با بیان اینکه از آغاز طرح نوروزی پلیس راه (28 اسفند) تاکنون سه فقره تصادف فوتی در محورهای استان رخ داده که منجر به جان باختن سه نفر شده است، گفت: آمار فوتی ها با مدت مشابه سال قبل برابری می کند. 

وی همچنین از وقوع 74 فقره تصادف جرحی و زخمی شدن 154 نفر خبر داد و گفت: تعداد مجروحان 32 درصد رشد داشته است. 

 حیدری در پایان با اشاره به استقرار 100 گشت پلیس در محورها و جاده های استان گفت: خودروهای متخلف که حین سفر مرتکب دو تخلف حادثه ساز شوند به مدت 72 ساعت توقیف می شوند./ ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها