کد خبر 103394

نماینده تهران در مجلس:

یک نماینده مجلس اعلام کرد: پرونده نیشکر هفت تپه در ایستگاه آخر دادرسی قرار دارد و مدیرعامل نیشکر هفت تپه همچون گذشته درحال فشار وارد کردن به قوه قضاییه و نهادهای دیگر است، که این موضوع هم تازگی ندارد!

به گزارش بااقتصاد، احمد نادری به آخرین وضعیت پرونده نیشکر هفت تپه اشاره کرد و گفت: پرونده شرکت نیشکر هفت تپه در ایستگاه آخر که همان قوه قضائیه بوده قرار گرفته است و قاضی باید رای خود را در این رابطه صادر کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس افزود: براساس صحبت‌های شفاهی که در خصوص پرونده هفت تپه مطرح شده است، رای قاضی صادر شده، اما در انتظار اطلاع رسانی آن هستیم.

وی به لابی‌گری‌های مدیرعامل شرکت هفت تپه اشاره و اظهار کرد: طبیعتا مدیرعامل نیشکر هفت تپه همچون گذشته در حال فشار وارد کردن به قوه قضائیه و نهادهای دیگر است، البته چنین موضوعی تازگی ندارد؛ چرا که از همان گذشته تا الان به دنبال لابی‌گری بوده که در حال حاضر نیز می‌خواهد تلاش خود را انجام دهد تا مانع خلع ید شود، اما دستگاه قضایی و شان آیت الله رئیسی اجل از این صحبت‌هاست که بخواهد تحت تاثیر چنین اقداماتی قرار بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس افزود: مطمئن هستم رای دادگاه پرونده شرکت هفت تپه مطلوب و رایی خواهد بود که به عدالت نزدیک است./ خانه ملت

 

ارسال نظر

تازه ها